Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć, nie mam doświadczenia w kontakcie z dziewczynami i nie mam z kim o tym pogadać, więc został mi tylko internet

Po 3 latach w technikum zakręciłem się w dziewczynie z którą chodzę do klasy. Tak się złożyło że jesteśmy dla siebie obcy, ona kumpluje się z kimś innym, ja mam swoją grupę znajomych i przez to nie mieliśmy okazji ze sobą porozmawiać, a konkretniej tej okazji nie mamy i nie mogę jej dostrzec. W szkole cały czas przebywamy i rozmawiamy pośród swoich grup, a poza szkoła nie mamy ze sobą kontaktu, z wyjątkiem tego online, ale obawiam się że zagadywanie przez internet będzie dziwne skoro codziennie mijamy się na korytarzu.

Drugim problemem jest to że jeśli dojdzie do rozmowy to nie wiem o czym rozmawiać. Chcę do czegoś nawiązać, mieć powód do zagadania, ale w szkole nie dzieje się absolutnie nic do czego można nawiązać. Wypytywanie o zainteresowania itp. przy pierwszej rozmowie wydaje się drętwe biorąc pod uwagę że widzimy się od kilku lat. Dodatkowo jestem wstydliwy i zawsze przy poznawaniu nowych osób nie jestem rozmowny, a przy poznawaniu osoby na której mi zależy będę jeszcze bardziej skrępowany. Co robić?

#szkola #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f6e2357f49ad326e7b1b437
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Przekaż darowiznę
  • 4