Wpis z mikrobloga

@Wappyn: Nie wiem co to byl za email. Ale nie. Mozesz sie zapisać na co chcesz i kiedy chcesz pod warunkiem, ze na koniec semestru (chyba na pierwszym roku rozliczają semestr) masz wystarczającą ilość punktów. Ale radze zapisać sie na początku na to co jest w programie.
  • Odpowiedz
@Wappyn: Znalazłem tego maila:

Studenci roku pierwszego z rekrutacji 2020 wrzesień, którzy zapisują się zgodnie z programem powinni zapisać się na przedmioty


Nikt nie kaze ci sie na nic zapisywać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wappyn: @FortunaHej: planuje wybrać się na infe 1 stopnia na okno, jak z poziomem? Ciężko zdać? Zależy mi na w miarę łatwych studiach bo mam pracę i nie będę miał za dużo czasu na naukę
  • Odpowiedz
@Bruno_: Ale trafiles zalogowalem sie chyba po pol roku.

Nie wiem co jest na pierwszym roku bo nie bylem. Ale pozniej jest tak pol na pol, jest sporo latwych przedmiotow, w sumie to wiekszosc, ale sa tez trudne taki jak np. sztuczna inteligencja. Ten trudny zajmie ci tyle czasu co 5 latwych. Zwykle jest tak, ze przedmiot ma egzamin + cos jeszcze (czy to jakies sprawdziany, zadania, projekt itd). Zajmuje to
  • Odpowiedz
@Bruno_: Przykladowy projekt ze sztucznej inteligencji.

Wykonać program umożliwiający testowanie algorytmu „stochastycznego obciętego MiniMaksu” w grze przypominającej grę w warcaby (tzn. warcaby ograniczone w ten sposób, że

pionek zamieniany na damkę zdobywa punkt i znika z gry) o sparametryzowanym rozmiarze

planszy N  N (i odpowiedniej liczbie pionków). Do standardowego algorytmu „obciętego

Mini-Maksu” należy wprowadzić stochastyczny element polegający na losowym wybieraniu

na poziomie drzewa K (odpowiadającego progowi obcięcia) P-procentowej populacji węzłów,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FortunaHej: pracuje jako programista więc część odnośnie programowania to luz, gorzej z matmą i fizyka (pisałem mature podstawowa 2 lata temu)

Dzięki za info, poczytam jeszcze odnośnie tej matmy i podejmę decyzję
  • Odpowiedz
@Bruno_: Fizyka nie jest trudna, wiekszosc przedmiotow przechodzisz na materialach. Z matma bedzie gorzej bo nie bedziesz mial podstaw zeby nawet zrozumiec materialy. To nie jest niemozliwe, ale troche pracy bedzie to kosztowac.
  • Odpowiedz