Wpis z mikrobloga

Uwaga! Fronda znalazła bat na ateistów. Będą nas nim okładać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ojciec Pio, bat na ateistów, znak dany przez Boga

W życiu wielu świętych mistyków odnotowano przypadki bilokacji, czyli stanu, w którym dana osoba znajduje się równocześnie w dwóch różnych miejscach, nieraz oddalonych od siebie o tysiące kilometrów.Jest to jedno z najbardziej tajemniczych zjawisk w życiu mistyków.

Ojciec Pio posiadał dar bilokacji, z którego bardzo często korzystał, aby nieść pomoc ludziom będącym w potrzebie. Kiedyś zwierzył się, że śpi tylko siedem godzin w roku. Dla niego dzień bilokacji rozpoczynał się, kiedy kładł się na nocny spoczynek. Udawał się w bilokacjach tam, gdzie posyłał go Chrystus, do konkretnych osób, z duchowym wsparciem, radą i pomocą. W tych "bilokacyjnych podróżach" często towarzyszyli mu św. Antoni Padewski lub św. Franciszek z Asyżu. Faktu bilokacji nie da się racjonalnie wytłumaczyć. Przypuszcza się, że duch opuszcza ciało i udaje się w inne miejsce, natomiast ciało pozostaje w bezruchu. Kiedy św. Alfons Liguori udał się w bilokacji do Rzymu, aby być przy śmierci papieża Klemensa XIV i uczestniczyć w jego pogrzebie, przez dwa dni siedział jak skamieniały w fotelu, w miejscu swego zamieszkania. Zjawisko bilokacji w życiu o. Pio jest bogato udokumentowane.


Reszta głupot:
https://m.fronda.pl/a/ojciec-pio-bat-na-ateistow-znak-dany-przez-boga-3,150547.html
#dzbanywiary #bekazkatoli #bekazpodludzi #ateizm #katolicyzm
robert5502 - Uwaga! Fronda znalazła bat na ateistów. Będą nas nim okładać ( ͡° ͜ʖ ͡°)...

źródło: comment_1600937250uIFdOfwNKDlLtmLoQj8a3b.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@archaniolrafael: apropos bombowców, tu nie pierwszy raz bredzą. Kiedyś pisali jak Maryja dowodziła obroną przeciwlotnicza Częstochowy i zmyliła (przez zmaterializowanie jeziora) niemieckie bombowce (z formacji, która też musiała zmaterializować, bo takowa nie istniała) żeby nie zbombardowali jej ulubionego sanktuarium ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 6
@robert5502 jak ciało zostaje, a duch je opuszcza i zaczyna się przemieszczać, to to nie jest żadna bilokacja, tylko oobe (out of body experience).

Mogę potwierdzić, że to fakt, sam po narkotykach wielokrotnie tego doświadczałem. Ojciec Pio widać był nie tylko Pio, ale i Bioro ;)
  • Odpowiedz
@Levetiracetam: Jestem racjonalistą więc do takich, (czy innych przypadków z dziedzin paranormalnych) podchodzę bardzo sceptycznie. Generalnie mam z tego bekę. Ewentualnie traktuje jako lepsze lub gorsze oszustwa
  • Odpowiedz