Wpis z mikrobloga

Czołem nightdrive'owe mirki i mirabelki,

Ogłaszam w sumie takie moje pożegnalne #krakowskienightdrive by @krzesimir vol. VIII

Formuła znana, ale jeśli ktoś nie wie, to w skrócie: nocą jedziemy grupą ludzi w kilka (-naście, -dziesiąt) aut, od punktu do punktu. Żadne wyścigi, czerpiemy przyjemność ze spokojnej nocnej przejażdżki, delektujemy się w miarę pustymi drogami. Grupujemy się w punktach postojowych, tamże korzystamy z ewentualnych walorów widokowych po czym jedziemy dalej.

KIEDY: sobota 26.09.2020
CZAS: start o 22:00
MIEJSCE: zbiórka na parkingu OBI, ul. Bora-Komorowskiego, Kraków

Opis trasy:
- (Start) Parking Obi
- Kopiec Kościuszki
- Ośrodek Sportu Kolna
- Business Park Zabierzów
- Wieża telewizyjna na Krzemionkach
- Campus Misericordiae w Brzegach
- Zalew Nowohucki
- (Koniec) McDonald's przy Obi

Link do trasy na Google Maps: LINK DO TRASY

Komunikujemy się za pomocą aplikacji Zello:kanał Krzesimirowenightdrive
Hasło: Wykop

Postaram się zjawić trochę wcześniej przed planowanym startem, dokładny punkt zbiórki tradycyjnie prześlę w komentarzu pod tym wpisem (różnie to na tych parkingach bywa).

Wszystkich zdecydowanych na udział bardzo proszę o plusowanie stosownego komentarza poniżej ;)


#krakowskienightdrive #nightdrive #krakow #krakownightdrive #silesianightdrive #krakowpiwo #samochody #motoryzacja #katowice #olkusz #wieliczka #tarnow #skawina
krzesimir - Czołem nightdrive'owe mirki i mirabelki,

Ogłaszam w sumie takie moje p...

źródło: comment_1600868458S097vWgfeQuqwzuSwYKdrO.jpg

Pobierz
  • 96
@obszarnik: Szkoda. Do zobaczenia w takim razie jak wpadnę kiedyś na gościnne występy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@ZlodziejBilonownic Dasz radę, do zobaczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Da_R_ecky: A wiesz, że myślałem żeby zamiast kopca dać Zoo, ale przypomniałem sobie dlaczego lepiej nie xD
Choć można jako premię górską w rundzie bonusowej, do przemyślenia ;)

@Ciasto_hirol: A też nie wiem. No prędko
@krzesimir byłem pierwszy raz w Krakowie tydzień temu i zobaczyłem jak wygląda wasze centrum, czyli żadnych świateł, piesi chodzą jak w Indiach. Jak dojeżdżałem do hotelu autem to byłem lekko zdezorientowany co się tu #!$%@?, night drive to musi być dla was kamień z serca
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@krzesimir: pozdrówka dla autora i wszystkich uczestników. Ja jedyny night drive jaki mogę na urlopie zrobić, to wsiąść w starletkę i pokręcić się po wyspie. Co w sumie kiedyś powinienem zrobić.

Pozdrowionka z łapania ostatnich poważnych promieni słońca w Grecji. Ja się odezwę w październiku, bo robicie mi smaka ciągle.