Wpis z mikrobloga

@steemm: jakoś szczególnie się nie doktoryzuje w piwach, czasem kupuje coś bo nie piłem jeszcze a ładnie wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Muszę pamiętać czytać etykiety i chyba będę sprawdzał opinie w Internecie, "doktor zlew" nawet mnie rozbawiło bo nie dałem rady tego wypić i tak skończyła większość tego piwa.
  • Odpowiedz
@Andi129: warto wejśc na jakieś piwne grupy na fb, będziesz wiedział wtedy co omijać a co warto, ja w sumie przygodę z "kraftem" zaczynałem od Doctor brew, ale po czasie zauważyłem że ich każde p--o smakuje tak samo.
W sumie to dobra opcja czytać etykiety, tylko czasami niestety producent nie za bardzo chce się chwalić co dokładnie dodał do piwa i wtedy jest w sumie lipa.
  • Odpowiedz
@steemm: już pisałem że nie mam zamiaru się doktoryzować, ale też nie chciałbym się zamykać w znanych markach, i raczej nie kupuję piw powyżej 10 zł, polecisz coś oprócz Pinty, Kormorana, Miłosława, Ambera i Revolty? Ich piwa znam i większość mi przypada do gustu, jest to też mój zasięg cenowy czyli 3,5-7zl najczęściej.
  • Odpowiedz
@Andi129: oj ciężko będzie coś polecić bo w sklepie z kraftowym piwem nie byłem od kilku miesięcy, a doktoryzować nikt nie każe, chodzi tylko i wyłącznie o to że na takich grupach ludzie polecają lub odradzają dane piwa i można szybko wyłapać swój smak, ja np gustuje w kwasach z pinty
  • Odpowiedz