Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wstydliwa sprawa, dlatego piszę z anonimowych. Około miesiąc temu byłem na #divyzwykopem. Seks oczywiście w gumie, ale lód był bez gumy. Od około tygodnia mam problem z trzymaniem moczu. Po wysikaniu się czuję, że jeszcze sporo kropel zostaje, mimo że wytrząsam. W związku z tym mam pytanie: czy jest jakaś choroba weneryczna, której objawami jest nietrzymanie moczu? #zdrowie #medycyna #choroby #chorobyweneryczne #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f675472f49ad326e7b1a6f6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 19
  • Odpowiedz
RudaDziewczyna: Za każdym razem jak czytam takie medyczne zapytania w internecie, to zastanawiam się czego tak właściwie oczekuje OP - jak napiszą żeby iść do lekarza, to niby wiadomo co robić (co za niespodzianka!), no ale jeżeli na przykład nie byłoby jakichś zdecydowanych komentarzy, to wtedy co? Będziesz lał w gacie, bo wykop po przeczytaniu paru literek nie zdiagnozował niczego poważnego w stanie zdrowia twojego #!$%@?? XD

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
Christiano Ronaldo i inni znani i bogaci piłkarze to też przegrywy? Wąski masz światopogląd, Miras.


@AnonimoweMirkoWyznania: a co? Też tutaj siedzą? Odniosłem się do wykopa że akurat pytanie tutaj to dobre miejsce bo desperatów którzy na tanie #!$%@? chodzą nie brakuje.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: to zadna choroba weneryczna, wrzuc na luz. diva nie ma z tym nic wspólnego. to co masz to zapalenie pęcherza mija samo po kilku dniach. bierze sie stad, ze siedziales na zimnym (wystarczy chłodna ławka na przystanku itp.)
  • Odpowiedz