Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki mam pytanie.
Wiadomo jak to jest w szkole. Teraz ostatnia klasa techbazy, niedługo matura i trzeba się uczyć. Powoli odechciewa się wszystkiego i czasami odpuszczamy sobie ostatnie lekcje, prawie cała klasa wypisana z religii. Od zawsze miałam problem ze sportami zespołowymi, byłam wybierana jako ostatnia, do tego szybko się męczę i pocę, nie mam siły i widzę spojrzenia innych jak przeze mnie coś nie wychodzi. Do tego wstydzę się przebierać w szatni przy innych dziewczynach i nie mamy ze sobą zbyt dobrych relacji. A wf często na pierwszej lekcji. Widzę że spora część chłopaków nie chodzi w ogóle, a niektórzy nawet od kilku lat bo słyszałam że pozałatwiali sobie zwolnienia. Jakoś ciężko mi uwierzyć że wszyscy są chorzy. Jak oni to zrobili?

#pomocy #niebieskiepaski #szkola

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f674746f49ad326e7b1a6d0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Przekaż darowiznę
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DiabelskaŻona: Pewnie mają lekarza po znajomości. Idź do rodzinnego którego znasz, albo po prostu powiedz jaka jest sytuacja i spytaj kulturalnie o zwolnienie.
Jak ci nie zależy to nie chodź lub nie ćwicz bo wf poza awf i tak się później nigdzie nie liczy.

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz