Wpis z mikrobloga

No Elo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak mniej więcej wyglądało clio przez ostatnie tygodnie. Ostatnie dni to bezustanna walka z awariami, tudzież niekontrolowanymi poślizgami prosto do rowu dzięki uprzejmości bolidu młodzieży wiejskiej ( ͡° ʖ̯ ͡°) Najpierw opuściłem trening na autodromjastrzab z uwagi na rozjechaną skrzynię biegów. Następnie jadąc na skjs w Krakowie... nie dotarłem w jednym kawałku. Skutek- prostowanie felg i kolejna opuszczona pojezdżawka . Auto dostalo pare modów, które będziemy kontynuować w poniedziałek. Szczerze mówiąc, w szczycie sezonu można dostać #!$%@? czekając na termin u mechaników ogarniających temat ¯_(ツ)_/¯ Na Kielce 26 września clio powinno być już gotowe w pełnym setupie . Więc powrut! Jak Kubica ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jutro jedziemy pierwszy rajd z pilotem w Jodłowej. Będzie dużo zabawy i wiele nowych doświadczeń. Nigdy nie jechałem z pilotem ani nie opisywałem trasy ♂️. Trzymajta się tam na tym wykopie, liczę na dostarczenie dobrego kontentu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Łapcie filmik z imprezy na którą jedziemy : Rajd Jodłowa -Dzwonowa

Tym razem nie wołam nikogo, kto ma przeczytać ten przeczyta na tagu #sliwaracing ( ͡° ͜ʖ ͡°) #

#motoryzacja #superoes #wyscigi #fastandfurious #clio #samochody #auta #tuning #samochody #samochodyboners #klasykimotoryzacji #youtube #hobby #carboners #carspotting #car
Pobierz sliwaracing - No Elo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak mniej więcej wyglądało clio przez ostatnie tyg...
źródło: comment_1600513808eufmbvss2RlfEs9biGyNON.jpg
  • 1