Wpis z mikrobloga

@velros: cashbacki to strony, które oddają część wydanych pieniędzy na konto założone na tej stronie. Jak uzbierasz określoną sumę z różnych sklepów, usług itp. to możesz sobie te pieniądze wypłacić na konto. Nie wiem kto teraz daje na booking, bo od 2-3 lat airbnb wychodzi mi taniej. Musisz poszukać w google lub czekać na jakiegoś bardziej ogarniętego Mireczka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@LubieKiedy chyba siedzi w zniżkach
@Ogau: Teraz to mogę zabrzmieć jak serio polak co ze wsi raz na miesiąc idzie na zakupy
ale na #!$%@? mi airbnb jak ja chce pociągiem nad morze jechać xddd?
(Pewnie to jakaś strona jak trivago i wcalee nie żadne linie lotnicze i teraz bronie się przed zażenowaniem samym sobą zamiast sprawdzić w google)
@Ogau: Właśnie zerkam, dzięki, bo myślałem że poza jakimiś wakacje.pl to trivago (czyli booking pod inną nazwą) i booking to jedyne tego typu działające w polsce strony/firmy, a jak nie szukanie na własną rękę na zasadzie znajomości albo jedziesz i szukasz na żywca. A tak chociaż jest z czymś do porównania i wyboru więcej.
@velros: jeszcze rady co do samych noclegów. Wybieraj tylko te z opiniami. Te bez opinii to może być jakaś lipa. Rzadko się tak zdarza, ale jednak czasem ludzie przyjeżdżają na miejsce, a noclegu nie ma ¯\_(ツ)_/¯
A co do samych opinii to zwracaj uwagę przede wszystkim na oceny za czystość. Reszta jest drugorzędna.
@Ogau: 140zł to jak bym najchętniej wynajął na 3 noce coś xddd
1200 to raczej szans nie ma ale dzięki :p
szkoda że nie niższe od jakiś 400-500 to by inaczej było ale ty ani ja tego nie zmienimy
najwyżej ktoś inny skorzysta, a może i ja ruszając za rok za granicę w końcu w realną podróż a nie bawiąc się w tanie noclegi nad morzem. Ale to kwestia czasu. Dobrze