Wpis z mikrobloga

Hej, szukam słuchawek do komputera. Karta która mam w kompie to Asus Xonar DG, i nie wymagam zbyt dużo.
Do gier, muzyki (rap, pop) i no żeby wyszumiały otoczenie i nikt nie słyszał czego słucham.

Zastanawiałem się nad Koss UR20, ale może coś innego polecacie w podobnym przedziale? Tak myślałem, że do około 150 zł mogę przeznaczyć.

#sluchawki
  • 9
Podałem Ci polecane ze strony audiofanatyka, także polecam Tobie tam wejść i coś wybrać, ja rok temu szukałem różnych słuchawek do 500 zł, zamówiłem z 5 par i 4 odesłałem, korzystam obecnie z AKG K240 i od siebie polecam.
Jeżeli chcesz fajne zamknięte to ISH HD 9999 za 250 zł, są nieźle zamknięte i wygodne z dużą przestrzenią na ucho, grają ciepło, misiowato, do rapu i gierek jak najbardziej ok.
Jeżel zależy Ci na niższej cenie i mniejszej ergonomii to na tych samych przetwornikach są Superluxy HD 669 też zamknięte i okolice 130 zł.
Kossy też będą spoko przy tej półce cenowej nie będzie jakiś fajerwerków, czy mega różnic między słuchawkami, ale warto popatrzeć na charakterystykę jak dane słuchawki grają i popatrzeć co wolisz czy bardziej basowe czy bardziej zrównoważone brzmienie.
Ja akurat preferuję słuchawki półotwarte, więc inne i ciężko mi coś polecić bezpośrednio od siebie, ale ISK 9999 miałem przez chwilę i całkiem fajne.