Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@spaghetti_galopuje-2: jeśli czujesz coś tydzień później to najpewniej nie robisz czegoś dobrze bo w ciągu 7 dni powinieneś się w pełni zregenerować. No chyba, że masz takie ciężary które dają po dupie stawom/ścięgnom i naruszasz to wszystko też w innych treningach.

@aadrion123: ja też nie wiem bo nie jestem tobą i nie wiem jak wygląda twoje życie
  • Odpowiedz
@aadrion123: W cholerę rzeczy może mieć wpływ: nawodnienie, wyspanie, nastawienie, wpływ innych treningów, to co robiłeś w ciągu dnia, drobne urazy, rozgrzewka i milion innych rzeczy.
@spaghetti_galopuje-2: Jak jesteś eric lilliebridge to może mieć wpływ u innych to tylko placebo xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Darksed: @biamiVajs: dzięki za sprostowanie, nie będę już używał tego stwierdzenia, ale w rzeczy samej chodziło mi o to o czym piszecie, czyli nałożone na siebie zmęczenie i dziwi mnie, ze np. na przysiadzie, ławce, podciaganiu to zmęczenie to może być 5kg, a na martwym 30-40 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@biamiVajs: no pomiędzy sesjami klasyka mam też pare treningów z objętością w sumo/hb/lb i zercherach, ale tak jak napisałem wcześniej, w przypadku gdy mam 2x sumo w tygodniu to takiego efektu nie ma, a przy 1x sumo 1x conv. już jest :D
mimo tego że w klasyku mam jakieś lolciężary, bo e1rm to ~210
  • Odpowiedz
@aadrion123: Jeżeli nie z------ś coś z techniką, to się nie przejmuj bo zdarza się tak czasem, jak wystąpi za tydzień takie osłabienie to wtedy trzeba się zastanowić co mogło pójść nie tak i podjąć odpowiednie środki.
  • Odpowiedz