Wpis z mikrobloga

@pyroxar:
dzięki, obejrzę, tym bardziej że od dłuższego czasu towarzyszy mi pytanie: czy przepadek istnieje?
mi się wydaje, że przypadek nie istnieje. Zobaczymy co będę uważał na ten temat po obejrzeniu tego wykładu.
Szanowni @zloty_wkret: @powaznyczlowiek: @greedy_critic: wróć! To jednak ten film. PS: koleś jest fizykiem.


@pyroxar: Przejrzałem na szybko ten film i muszę cię bardzo zmartwić, "koleś" jest fizykiem, ale na temacie to on się kompletnie nie zna. Tzn wie, że dzwonią, ale nie wie w którym kościele. Przegapił zresztą ostatnie kilkadziesiąt lat rozwoju fizyki i matematyki. Uściślając: ta jego cala wypowiedź nie ma większego w sensu w obliczu tematu
powiedz mu o tym, być może w cernie o tym nie widzą.


@pyroxar: Nie znam go, nie mam jak mu tego powiedzieć. To zresztą nie o to chodzi, że on kłamie. On jest zwyczajnie mocno niedouczony. A chodzi o temat tego jego pseudowykładu. On zresztą nie tyle dyskutuje o fizyce, co o naukach chrześcijańskich. Jeśli chcesz się czegoś na ten temat dowiedzieć np. proponował bym zacząć np. od dosyć ciekawej książki: