Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gdzie może znaleźć dziewczynę facet przed 30 z wyglądu 10/10 oraz z własnym mieszkaniem w Warszawie, pensją powyżej średniej krajowej i samochodem z salonu? Tinder i badoo oraz inne portale z wiadomych względów odpadają. Tam się ogłasza najgorszy sort bez wykształcenia i jakichkolwiek perspektyw. Szukałem wcześniej przez neta i nie wychodziło. Znaleźć studentkę która umie się wysłowić graniczyło z cudem. Jedynie z charakteru jestem dziecinny ale jak widzę chamskich facetów to chyba nie jest aż tak źle. W pracy każda mówi, że jest zajęta. Nie wiem co pozostaje do szukania.

#zwiazki #seks #samotnosc #wychodzimyzprzegrywu #po30 #rozowepaski #przegryw #tinder #badoo #sympatia #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f61ae1ef49ad326e7b19b89
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 14
  • Odpowiedz
GwiezdnyPrzegryw: @LilyOfTheValley: Mimo, że jestem facetem to popieram Cię na 100%
Wystarczy czasem iść za takim facetem chociaż 9/10. Tylko iść.. Po sklepie i patrzeć na kobiety z naprzeciwka jak zjadają to wzrokiem, odwracają się.. Każda ma szkliste oczy i uśmiech. Jak są dwie to jedna do drugiej szepcze, że mega ciacho.. i wystarczy, że on odwzajemni spojrzenie i myślę, że by podeszła sama do niego nawet ładna.. z
  • Odpowiedz