Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Myślicie, że są szanse, że Marcin Łukawski i Krystian Hanke przejdą do Nowego Świata?

Ciekawe co tam się dzieje. "Pracują", ale nie na antenie i czekają na rozwój wydarzeń, czy wykorzystują zaległe urlopy albo są na l4, czy złożyli albo dostali wypowiedzenia i są na okresie wypowiedzenia?

Jakby nawet chcieli powiedzieć to pewnie nie mogą przez zakaz wypowiedzi.

#trojka #radionowyswiat
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@archive: To była by rewelacyjna informacja, ale wątpię skoro mają Orlosia rano. Resztę ekipy mogli by wymienić, więc tak teraz to pisząc jest to możliwe, bo bądź co bądź resta ekipy porannej i popołudniowej jest tragiczna i nie da się ich słuchać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@archive: Jestem aktualnie na dłuższym urlopie i gdy podwoziłem koleżankę małżonkę pod wskazaną turystyczną destynację zapodałem na podróż radio nowy świat. Oceniła nie znając głosów na ocenę /zjadliwe/. Mam z tym radiem pewien problem, brakuje /tego czegoś/. Z pewnością duet Hanke/Łukawski sprawili by że ranki byłyby znów odrobinę bardziej beztroskie.

A i dziś siedząc chwilę nad wakacyjnym drinkiem na wakacyjnej plaży zastanawiałem się jak wyglądały będą święta bez świątecznych licytacji Kuby.