Wpis z mikrobloga

@Maseuko:
Akurat prędzej to kobiety ze swoim nałogowym oglądaniem netflixa z telefonem w ręku wydają się bardziej dziecinne. Obserwując kaszojada znajomych widzę podobieństwa - bez przerwy tylko żre i ogląda bajki na tv a jak zabierzesz mu telefon/tablet to zaraz drze ryja. Brzmi znajomo? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@smk666:

Obserwując kaszojada znajomych widzę podobieństwa - bez przerwy tylko żre i ogląda bajki na tv a jak zabierzesz mu telefon/tablet to zaraz drze ryja. Brzmi znajomo?


Czy ojciec dziecka w jakikolwiek sposób angażuje się w jego wychowanie?

@RoyVice: Wiesz, idealnie się dobraliście. Twoja partnerka ogląda Netflixa, a Ty grasz w grę komputerową "Wiedźmin".
  • Odpowiedz
Czy ojciec dziecka w jakikolwiek sposób angażuje się w jego wychowanie?


@KRISSVector:
Ale wiesz, że to napisałem żartobliwie pod kątem wykopowych stereotypów w odpowiedzi na mema? Co do kobiet i ich hobby to szczerze byłbym w stanie wymienić więcej koleżanek niż kolegów zajmujących się czymś ciekawszym niż TV/gierki/piwo w czasie wolnym. Tak samo jak istnieją dorosłe ameby obydwu płci nie robiące nic poza leżeniem na kanapie i stukaniem w telefon tak
  • Odpowiedz
@RoyVice miras, jak chcesz ciekawą grę, która ciebie wciągnie na dużo godzib to Europa Universalis 4, na początku nie byłem przekonany ale jak ogarnąłem mechaniki to od rana do popołudnia mi zeszło bo wszyscy w pracy , siostra w szkole a ja sobie klikałem
  • Odpowiedz