Wpis z mikrobloga

@johny-kalesonny: Nikt nie zyje w prozni. Polska dla Polakow, Polacy dla Polski. Warto czasem wyjsc poza hedonistyczny nawias, w jaki slepcy sa dzisiaj wrzucani przez Sanhedryn, i zrozumiec, ze istota naszej egzystencji jest po prostu rozmnazanie sie i przekazywanie genow nastepnym pokoleniom, realizujac tym samym swietliste przeznaczenie, jakim nasza europejska cywilizacje obdarzyla Matka Natura, najwspanialsza z Matek
Nikt nie zyje w prozni. Polska dla Polakow, Polacy dla Polski. Warto czasem wyjsc poza hedonistyczny nawias, w jaki slepcy sa dzisiaj wrzucani przez Sanhedryn, i zrozumiec, ze istota naszej egzystencji jest po prostu rozmnazanie sie i przekazywanie genow nastepnym pokoleniom, realizujac tym samym swietliste przeznaczenie, jakim nasza europejska cywilizacje obdarzyla Matka Natura, najwspanialsza z Matek


@Poro6niec: rozumiem, że tym tekstem podrywasz laski na pierwszych randkach?
rozumiem, że tym tekstem podrywasz laski na pierwszych randkach?

@barystoteles: Gosciu, jakie randki, jak ja mam 15 lat? Dopiero wczoraj dowiedzialem sie, ze laski, tam na dole, to maja dwa otwory - jeden na uryne i jeden na poduszkowanie. Do roboty wezme sie dopiero po ukonczeniu pelnoletnosci.
Nie wybrzydzam. Grunt, aby moja przyszla wybranka serca miala szerokie biodra i co najmniej 1,9 m wzrostu.
o kuzwa ale sie robi ambaras XD podejrzewam, ze wiekszosc przegrywow prawakow jest w pewien sposob mocno religijna a tu kosciolek ich napietnuje jeszcze zarzucajac, ze taki stan rzeczy jest ich wina XD


@Fighter_forGlory: Najlepsze jest to że takich duchownych słuchają, czytają tylko lewaki, wierzący mają to w dupie bo wiedzą że są idioci na tym świecie, nawet papieża ignorują
@SonGocha99: co za fikol xD Akurat ludzie których przytoczyłem sa mocno za instytucją kościoła bo uwazaja ze ona jest np ostoja przed islamem. I to nie zaden "taki duchowny " tylko pieprzony arcybiskup, nie zaden wioskowy klecha, więc jakas tam opiniotworcza moc ma.