Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 58
Dobra to już jest przegięcie xD

Mam niezwykły dar do nawiązywania znajomości wyłącznie z kobietami które są #!$%@?ęte.

Tutaj, laska miała 23lata i baby face'a który mi nie przeszkadzał wręcz mogła to być dla mnie zaleta, bo lubię kobiety drobne,niskie. Napisałem jej komplement że wygląda na 19,20 a nie 23. #!$%@?ła się, zaczęła #!$%@?ć wiadomości o tym że ją to #!$%@? i mam przestać o tym pisać i sam wyglądam na młokosa. Ja złapałem takie WTF, to jest pierwsza wariatka która się #!$%@?ła za to że powiedziałem że wygląda na młodszą niż jest. Ale dobra, #!$%@?.

Po kilku dniach ,oczywiście przez te dni nawet nie raczyła sama do mnie napisać, zaczęła taką gównoburzę która skończyła się jej zreportowaniem i usunięciem.

Ogólnie zapaliła mi dwie czerwone lampy ostrzegawcze.

Pierwsza to to, że umówiła się ze mną na #!$%@? wtorek xD bo w piątek sobotę i niedzielę ona nie może (ciekawe #!$%@? czemu ,pewnie spotyka się z 10innymi).

Druga ostrzegawcza to jej ADHD i triggerowanie się na cokolwiek do niej napisałem.

Trzecia to pisanie w stylu po #!$%@? tu wciąż jesteś , napisałeś jedna złą wiadomość więc każe ci #!$%@?ć bo i tak zaraz napisze do mnie 100 nowych przegrywów.

I #!$%@? idę wziąć chipsy i batony bo to była ostatnia która odpisywała mi na tym profilu. #!$%@?ć twórców tindera za stworzenie tego #!$%@? gówna które #!$%@?ło kobiety, bo mogą #!$%@?ć innych, mieszać z gównem, bo i tak #!$%@? napiszę do nich 100 kolejnych. Do posta załączam te #!$%@?ą rozmowę z tą psychopatką. Uważajcie na taką wariatkę lat 23 z baby facem, chciałbym napisać skąd ale nie mogę.

Wolę być sam niż z taką #!$%@?ą wariatką. A że miałem nieszczęście spotkać wyłącznie wariatki, to bardzo łatwo zdobędę osiągnięcie czarodzieja lvl30.

PS #!$%@?ć tindera i jego twórców którzy są największymi spermiarzami na świecie.

#tinder #badoo #przegryw #logikarozowychpaskow ##!$%@?
master4342 - Dobra to już jest przegięcie xD

Mam niezwykły dar do nawiązywania znajo...

źródło: comment_1600017863WIjNhckY7LNt4SgItMDTBB.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
@master4342: Pomijam całe to #!$%@? którego nie czytam ale odniosę się do rozmów na temat wyglądu, ja np. mam dwa metry i za każdym #!$%@? razem jak poznaje kogoś nowego to pada pytanie czy gram w kosza albo siatkę..
Jest to irytujące ale zdarza się rzadko ale gdybym na takim tinderze dostawał 20 wiadomości dziennie czy gram w kosza to przy odrobinie pecha też bym mógł napisać za dużo także się
  • Odpowiedz
@master4342: nigdy nie bądź banalny. jak laska jest ładna to jej tego nie mówisz, jak ma fajne cycki to jej tego nie mówisz, bo one to wiedzą.. tak samo z baby facem.. ładnej mówisz że jest mądra a mądrej że ładna i tyle wystarczy poniekąd xd

no i jak ona się na Ciebie rzuciła to trzeba było odeprzeć delikatnie ten atak a nie stawiać się w roli prawie że przepraszającego i
  • Odpowiedz
@master4342: Gowniary jak koncza 20 lat to mysla ze sa taaaaakie dojrzale ze moga robic wszystko i je to obraza. Szczegolnie te ktore po raz pierwszy zaplacily samodzielnie rachunek za telefon. Mam nadzieje ze pomoglem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@master4342: Prawda jest taka, że jej się nie spodobałeś, pewnie przesunęła w prawo przez przypadek. Gdyby pisała z chadem, to by było

O TAK SPUŚĆ SIĘ NA MÓJ BEJBIFEJS
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@master4342: nie bronię tej dziewczyny i sposobu w jaki ci odpisywała, ale takie zaczynanie rozmowy od jej wyglądu jest dosyć płytkie i od razu sugeruje, że jesteś powierzchowny, nawet jeśli miałeś zamiar powiedzieć komplement. Radzę nigdy nie zaczynać rozmowy od chwalenia wyglądu i czegoś na co druga osoba nie ma wpływu (jak twarz, wzrost, kolor oczu itp.).

Inna sprawa, że sama mam baby face i mimo, że nie miałam nigdy tindera
  • Odpowiedz
@master4342: To nie jest nawet podobna sytuacja. Masz randoma ktory pisze do rozowej, tej sie zdecydowanie nie spodobalo jak do niej pisze, oczywiscie on musial uniesc sie p0lackim honorem zamiast albo ja olac albo przeprosic czy jakos wybrnac z sytuacji, wybral droge trzecia czyli idioty, ktory bedzie jeszcze bardziej kogos triggerowal xD

Jak nie masz nic madrzejszego cymbale do powiedzenia to nie mow bo sie tylko kompromitujesz porownaniami z dupy.

  • Odpowiedz
@master4342: Ale hola hola.. przecież ty jako szanujący się człowiek powinieneś już #!$%@? mieć na laskę po tym jak na ciebie naskoczyła w pierwszej odpowiedzi. a ty dalej to ciągniesz. jeszcze samemu do niej ponownie pisząc i jeszcze się z nią umawiasz.. XD co jest ?
  • Odpowiedz
@master4342: Ale tu nie ma żadnej gadki... laska z mordą do ciebie wyskakuje.. a no z innymi tematami może będzie spoko xd. Z mordą do ciebie wyskoczyła w pierwszej wiadomości jak się poznajecie! to na co ty liczysz, na związek.. skup się na jej podejściu. nie usprawiedliwiaj sobie nigdy zachowania kobiet bo źle skończysz.

Samo to że laska tak Ci odpisała już powinno sprawić że powinieneś mieć ją w pompie.
  • Odpowiedz
nie bronię tej dziewczyny i sposobu w jaki ci odpisywała, ale takie zaczynanie rozmowy od jej wyglądu jest dosyć płytkie i od razu sugeruje, że jesteś powierzchowny, nawet jeśli miałeś zamiar powiedzieć komplement. Radzę nigdy nie zaczynać rozmowy od chwalenia wyglądu i czegoś na co druga osoba nie ma wpływu (jak twarz, wzrost, kolor oczu itp.).


@nika_blue: Proszę Cię, nie mów innym kim mają być. On nie traktował tego w ten
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@r5678: to nie była 1 wiadomość, wcześniej była normalna aż nie wspomniałem o jej ryjcu. Była w #!$%@? przewrażliwiona na tym punkcie i od tego momentu zaczęła się triggerować. Nie usuwałem jej z par bo byłem ciekaw kiedy to zrobi i o dziwo nie zrobiła, pewnie kolekcjonuję te pokemony na tinderze i się cieszy że ma 200 par xD
  • Odpowiedz
@nika_blue: Tak samo facet, ani kobieta zresztą tez nie jest od tego aby myśleć za drugą osobę, piszesz ona może dostaje setki takich komentarzy.. A co on ma szklaną kulę ? Normalna osoba by napisała.. Wiem, że miałto być komplement, ale dostaje setki takich komentarzy i nie lubię tego.. pogadajmy może o czym innym.. i dziewczyna wychodzi z tematem do rozmowy.. Czy to kierwa było takie trudne ? Żadna osoba nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@r5678: a gdzie ja mówię komuś kim ma być? Tłumaczę tylko jakie zachowania są słabe, warto przy poznaniu nowej osoby zwrócić uwagę na coś na co ta osoba ma wpływ. Np. pochwalić ładną biżuterię, zegarek, ciekawy T-shirt, fryzurę. Dajesz tym do zrozumienia, że chwalisz czyjś gust.

Chwalenie twarzy, wzrostu, i wyglądu na który ktoś nie ma wpływu jest płytkie. Owszem, uprzejma kobieta/mężczyzna podziękuje, ale to są komplementy które nijako uprzedmiotawiają drugą
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@r5678: on się nie musiał domyślać bo od razu mu napisała, że jej się taki komentarz nie podoba, niepotrzebnie ciągnął temat.

Napisałam przecież, że nie pochwalam jej reakcji, po prostu takie teksty na pocztąku znajomości są słabe, inna laska uprzejmie odpowie lub zmieni temat, ale niesmak jej pozostanie. Po prostu to była raczej rada na przyszłość. Radzę czytać ze zrozumieniem.
  • Odpowiedz
@nika_blue: Cały Twój post ? Mówisz mu jak ma się zachowywać, że ma być JAKIŚ aby zdobyć względy kobiety, dajesz instrukcję co przez na dodatek swój pryzmat lubią kobiety, bo dla Ciebie to takie jest, dla innej nie koniecznie takie będzie. Poznawanie kogoś to nie jest jakaś gra, aby ktoś nas polubił. Każesz mu grać i udawać kogoś kim nie jest. Tym samym dajesz mu do zrozumienia że jest zły jaki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@r5678: chyba sobie coś wkręcasz człowieku, niczego nikomu nie karzę, to raz, radzenie czegoś to nie jest kazanie, pokaz mi te "rozkazy" w moim wpisie.

Po prostu nie każdy sobie zdaje sprawę z tego, jak jego wypowiedź może być odebrana, to nie jest kwestia autentyczności. Jak ktoś jest chamski to nie można mu zwrócić uwagi tylko trzeba przyklaskiwać bo jest "autentyczny"? Ciekawa logika.

Bycie dobrze wychowanym, a granie kogoś kim się
  • Odpowiedz
@nika_blue: To samo przez się wynika, a Ty już się czepiasz słówka, bo można się tutaj doczepić. halo my o nic nie rywalizujemy kto ma rację, tylko rozmawiamy.

Moja rada jest taka, jak chcesz zdobyć względy faceta masz mówić to czy tamto a mówienie tak jest słabe i płytkie...

I co ja Ci KAŻĘ teraz zrobić ?
Rozumiesz już ? czy rozumiesz ale po prostu chcesz się pokłócić a nie porozmawiać
  • Odpowiedz