Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 58
Dobra to już jest przegięcie xD

Mam niezwykły dar do nawiązywania znajomości wyłącznie z kobietami które są #!$%@?ęte.

Tutaj, laska miała 23lata i baby face'a który mi nie przeszkadzał wręcz mogła to być dla mnie zaleta, bo lubię kobiety drobne,niskie. Napisałem jej komplement że wygląda na 19,20 a nie 23. #!$%@?ła się, zaczęła #!$%@?ć wiadomości o tym że ją to #!$%@? i mam przestać o tym pisać i sam wyglądam na młokosa. Ja złapałem takie WTF, to jest pierwsza wariatka która się #!$%@?ła za to że powiedziałem że wygląda na młodszą niż jest. Ale dobra, #!$%@?.

Po kilku dniach ,oczywiście przez te dni nawet nie raczyła sama do mnie napisać, zaczęła taką gównoburzę która skończyła się jej zreportowaniem i usunięciem.

Ogólnie zapaliła mi dwie czerwone lampy ostrzegawcze.

Pierwsza to to, że umówiła się ze mną na #!$%@? wtorek xD bo w piątek sobotę i niedzielę ona nie może (ciekawe #!$%@? czemu ,pewnie spotyka się z 10innymi).

Druga ostrzegawcza to jej ADHD i triggerowanie się na cokolwiek do niej napisałem.

Trzecia to pisanie w stylu po #!$%@? tu wciąż jesteś , napisałeś jedna złą wiadomość więc każe ci #!$%@?ć bo i tak zaraz napisze do mnie 100 nowych przegrywów.

I #!$%@? idę wziąć chipsy i batony bo to była ostatnia która odpisywała mi na tym profilu. #!$%@?ć twórców tindera za stworzenie tego #!$%@? gówna które #!$%@?ło kobiety, bo mogą #!$%@?ć innych, mieszać z gównem, bo i tak #!$%@? napiszę do nich 100 kolejnych. Do posta załączam te #!$%@?ą rozmowę z tą psychopatką. Uważajcie na taką wariatkę lat 23 z baby facem, chciałbym napisać skąd ale nie mogę.

Wolę być sam niż z taką #!$%@?ą wariatką. A że miałem nieszczęście spotkać wyłącznie wariatki, to bardzo łatwo zdobędę osiągnięcie czarodzieja lvl30.

PS #!$%@?ć tindera i jego twórców którzy są największymi spermiarzami na świecie.

#tinder #badoo #przegryw #logikarozowychpaskow ##!$%@?
master4342 - Dobra to już jest przegięcie xD

Mam niezwykły dar do nawiązywania znajo...

źródło: comment_1600017863WIjNhckY7LNt4SgItMDTBB.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
@master4342: nie bierz mnie za konia na białym rycerzu ale ja typiarę rozumiem na pewno przez lata prawie każdy na to zwracał uwagę i im więcej takich uwag nawet jeśli mają być komplementami, to z czasem u takiej osoby rośnie frustracja z tego powodu i stąd jej reakcja pełna złości, ja też tak mam z jedną rzeczą i wystarczy o tym mi wspomnieć, bym się wkurzył i kazał się #!$%@?ć
  • Odpowiedz
@master4342: To już ja lepiej piszę, a mam aspergera. Ona #!$%@?, ale może nie aż tak jak ty myślisz. Ty też to głupio pociągnąłeś. Ale z drugiej strony nawet jakbyś to lepiej przemyślał, to i tak byś się kiedyś potknął i byś więcej czasu tylko zmarnował.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@master4342: Ciekawi mnie jak wyglądała wasza całą rozmowa, bo IMO pod koniec dość dosadnie dała ci do zrozumienia, że jest świadoma, że zależy ci głównie na tym, żeby ją przelecieć. Takie parcie na spotkanie jak gadka się nie układa faktycznie raczej nie wygląda zbyt dobrze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cyderek: na początku się spytała co tu robię. Napisałem żeby się spotkać i pogadać na luzie. Nie chciałem wbijać do niej do chaty i nie zamierzam tego robić. Jestem jednym z niewielu którzy byli tam nie dla ruchania
  • Odpowiedz