Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam.
Chciałbym się zapytać ile mogę zarobić mając umowę zlecenie, 23 lata (zerowy pit), brak statusu studenta (w lipcu miałem obronę pracy licencjackiej, od października rozpoczynam magisterkę). Mogę zarobić 3000 zł brutto. Ile mogę zarobić netto w moim przypadku?

#pytanie #podatki #zarobki #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f5ddb808679b6c666e7be0f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: no człowieku, niby masz 23 lata i wyksztalcenie wyższe, a nie potrafisz sobie w jakims kalkulatorze obliczyć płacy netto?

Skoro masz zarobić 3k brutto to zapłacisz od tego ZUS, chorobowe jest dla chętnych, pit 0 dla młodych.

Nie patrząc w kalkulator, będzie to netto w okolicach 2400, bez opłaty chorobowego
OP: @Jerrki: Właśnie niedawno skorzystałem z kalkulatora wynagrodzeń i wychodzi mi że do ręki dostanę 2200 - 2400 zł.
@Areksss: Właśnie nie mam statusu studenta, nawet w tej sprawie wcześniej dzwoniłem do dziekanatu.
@WuDwaKa: Chciałem się upewnić u wykopków ws. wynagrodzenia ile zarobie netto. A kalkulatory trochę różnie podają kwoty netto ale powyżej 2 tys. zł, czyli nie jest aż tak źle.
@bizancjo: @Tytanowy_Lucjan: Będę miał
OP: @Shyvana: A ty co do mnie się rzucasz? Nie mogłem się spytać? Przecież od tego jest Wykop. Dzięki że potwierdziłaś że zarobie 2400 zł bo tak wyszło w kalkulatorach na różnych stronach. Następnym razem jak będę chciał wyliczyć wynagrodzenie netto to z kalkulatora skorzystam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: LeVentLeCri