Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 343
@keczupbonifacy: Microsoft zrobił stream na którym skupiono się na kosztach. Sony jest w ciężkim położeniu bo ceny nowych Xboxów są bardzo niskie. Sony ma w swojej PS5 potwornie drogi dysk SSD z którego nikt oprócz deweloperów Sony nie będzie korzystał bo każdy będzie równał do Xboxa i do PC na Steamie - wyobrażacie sobie że na Steam w wymaganiach sprzętowych pojawi się I/O dysku SSD?
Jak już pisałem obniżenie ceny konsoli
via Wykop Mobilny (Android)
  • 302
@Kulek1981: zaskakuje mnie twoja pewność bo Microsoft potwierdził oficjalnie że wszystkie akcesoria będą działać z nowymi konsolami.
Sony potwierdziło? Tak, że pady z ps4 nie będą działać. Ciekawe ile na ten VR będziesz musiał wydać bo ten z ps4 raczej wyląduje w koszu.
Sony pluje, gracze mówią że deszcz pada.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sodomek: Stary będzie w pełni kompatybilny, chyba że coś zmienili wczoraj.
A gogle do vr od sony zupełnie mi wystarczały do zabawy, plus nowa da więcej stabilnych klatek i będzie moc.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 57
@Kulek1981: będzie moc powiadasz. Na tym samym chipsecie co Xbox, z mniejszą wydajnością niż Xbox i z gorszym CPU, z mniejszą liczbą CU i z mniejszymi możliwościami do RT. Faktycznie będzie moc. Sklerozy nie mam więc pamiętam jak Sony zachwalało wersję Pro PS4 a jak Xbox One X ją zezłomował. O kulturze pracy konsol od Sony to krążą legendy. One X jest praktycznie bezszelestny.
@sodomek: Tylko ze Sony ma mnóstwo studiów first party, wiec nie muszą równać ani do średnich PC ani tym bardziej do Xboxa, w druga stronę inni dev już będą musieli równać do słabszego Xbox sS wiec poza wyższa rozdziałką xbox sX nie będzie mógł wykorzystać swoich atutów. Tak czy srak będę musiał kupić sobie PSa a dzieciom xboxa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sodomek: moja czarnulka dała mi wystarczająco mocy. Jeżeli piątka będzie w granicach dziesięciu teraflopów, będę w pełni happy.
Z tym złomowaniem mnie nie rozśmieszaj, bo każdy wie, że same tf już dzisiaj nie są wyznacznikiem jakości - patrz Switch.
Kultura pracy jest super, bo mam ( ͡ ͜ʖ ͡)
@sodomek: ciekawy wątek, a tak z ciekawości, dlaczego jeśli Microsoft ma tak pieniędzy jak lodu, nie sypnie więcej i nie zrobi tej swoje konsoli jeszcze uber mocniejszej żeby wyłożyć ps5 i Sony na łopatki?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Kulek1981: Mam switcha kilka lat, nie kupiłem go dla zeldy, ale mam ją i jest średniakiem xD Ale mówić, że switch jest wyznacznikiem jakości - mówisz o wydajności - kiepska grafika i słabo działające gry w przypadku switcha przeczą temu xD
Switch ma inne zalety.
Btw w zelde można zagrać na pc, wygląda i działa lepiej niż na switchu xD