Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W kwietniu kończę #technikum na profilu Elektryka, mimo że jako jeden z nielicznych w mojej klasie zdałem pierwszy egzamin zawodowy i uczę się całkiem git (średnia ponad 4 chociaż wiem że to i tak zależy od nauczycieli) to kompletnie nie czuję fachu w ręku, no po prostu uznaję że nie umiem kompletnie nic. No i w tym momencie zastanawiam się czy #studia będą miały teraz jakikolwiek sens? Chciałbym iść pod jakieś projektowanie czy coś z tym związane ale też się na tym kompletnie nie znam także możecie podsunąć jakieś fajne kierunki.
#szkola #zawod

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f5cc8858679b6c666e7bc10
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 4
WiedźmińskaFeministka: @AnonimoweMirkoWyznania: czuje sie podobnie do ciebie z roznica, ze ukonczylem studia informatyczne. Przez covid nie podjalem zadnej pracy i nie wiem co robic. Tak jak ty czuje ze nic nie umiem, nic mnie nie interesuje w tej informatyce jakos mocno, do praktycznie wszystkiego zmuszalem lub z przyzwyczajenia robilem. Najgorsze, ze studia zdalem na bardzo przyzwoite oceny a wcale nie cisnalem. Uczelnia jedna z tych topowych w Polsce wiec nie
@AnonimoweMirkoWyznania: też jestem świeżym elektrykiem, w tym roku ukończyłem technikum. Mam wszystkie egzaminy i maturke. Dorabiam sobie u "prywaciarza", ale ta robota mi się nie podoba ( ͡° ʖ̯ ͡°) (kablowanie mieszkań od "0"). Spróbuję sił na studiach, chciałbym pracować w automatyce (jakieś styczniki, przekaźniki). Musiałbyś od początku czuć co cię bardziej ciekawi i iść w tym kierunku. Próbuj sił w projektowaniu, automatyce albo energetyce. Puki masz