Wpis z mikrobloga

Za nieco więcej wyrwiesz nową skodę octavię. Za podobną kwotę znajdziesz 2-3 letnie poflotowe białe bmw 318i lub 5 letnie bmw 518d/520d business edition ( nie wiem czy były w benzynie)
  • Odpowiedz
@polejeCiWhisky: Teraz wszyscy wymieniają swoje generacje. Merc jeszcze został ze swoja antyczna c klasa.

Najwiecej komfortu da ci jednak 5 letni segment E. Jesli nie to to wolałbym juz szukac nowych aut. Chyba ze zalezy ci na premium lub superbie
  • Odpowiedz
@polejeCiWhisky: Mam A4 b9 od 3 lat - kombi, tyle że diesel. W tej chwili przebieg 80k km tylko jedna nadprogramowa wizyta w serwisie na wymianę pasa kierowcy na gwarancji. Poza tym nic się nie działo. Automat bardzo fajny, mam łopatki przy kierownicy, których w życiu nie użyłem, ale może w benzynce się przydają. Bagażnik średni jak na dzisiejsze standardy ale osobiście jestem w stanie zapakować 5 osobową rodzinę.
  • Odpowiedz
@polejeCiWhisky: jeżdże a4 b9 od roku (produkcja 2017, ale chyba model 2018), quatto z pełnym s-lide, mega przyjemne auto. Po przesiadce z BMW (miałem trzy z rzędu) wiem, że zostanę z Audi jako marką na bardzo długo (aktualnie kminię nad przesiadkę na Q3, ale to ze względu na to że jednak wolę suvy). Jakbyś miał jakieś konkretne pytania co do a4 to wal śmiało.
  • Odpowiedz
@chauvinist: jestem świeżo po przesiadce na audi z BMW...
Audi to jednak volkswagen (mimo że górna półka wykończenia)
Mimo ze przesiadłem się na nowszą generację i wyższą klasę to uważam że wrócę do BMW niedługo.
Nawet żona uznała że to taka duża Skoda :)
  • Odpowiedz
@Mateos2: no kwestia co komu leży :D

miałem E46 330Ci, F30 z 2013 i X3 z 2016 i najlepiej z tej trójki wspominam E46 ( ͡º ͜ʖ͡º)

jak wsiadłem do aktualnie posiadanej A4 to znowu poczułem się tak dobrze jak w E46, auto po prostu skrojone pode mnie :D
  • Odpowiedz