Wpis z mikrobloga

Mirki, szukam wanny prostokątnej pod wanno-prysznic (tj. będzie parawan) o wymiarach 170x70 do łazienki. Czy ktoś z Was mógłby mi coś polecić?

Rozważałem prostokątne wnętrze wanny aby było więcej miejsca podczas brania prysznica. Również zastanawiałem się nad jakąś powłoką żeby nie wywinąć fikołka typu AntiSlide (w wannach od KOŁO).
Taką mi gość z Liroj Merlina polecił, ale czytając komentarze - wanna jest krzywa - to chciałbym coś innego znaleźć.

#lazienka #wanna #remontujzwykopem
  • 6
@agronpl: dzięki wielkie za polecenie :)
Generalnie to przypadłość wszelkich produktów termoformowanych - są krzywe z natury. Producenci różnie do tego podchodzą, my akurat jesteśmy "zboczeńcami" co sprawdzają każdy produkt przed pakowaniem i wadliwe przeceniamy lub w ogóle nie puszczamy do sprzedaży. U niektórych popularnych firm z konkurencji często wszystkie produkty są doskonałe ( ͡° ͜ʖ ͡°).

@pawelpel:
Przede wszystkim dobrze, żeby od strony parawanu/prysznica ścianka
@Nubzor: ok, dzięki! Zobaczę jeszcze co mi na facebooku na grupie ludność podpowie, ale ta co ją podesłałem w komentarzu wyżej wygląda spoko ;) I co do niej to rozumiem, że najwyklejszy syfon (standardowy) będzie pasował? Czy mógłbyś mi też coś wskazać?
@pawelpel: wymiary przyłączeniowe reguluje norma, więc de facto tak - każdy syfon powinien pasować. Jedynym wyznacznikiem jest czasem długość przelewu. Jeżeli rurka/linka do otwierania korka są stałej długości to ważne żeby było to około 570 mm przy tej wannie.
Co do polecenia - Gamma od nas jest wg. mnie super, ale wyślę Ci jeszcze coś na PW.