Wpis z mikrobloga

@nocnazjawa
@welin
@emilkos8

Zostawiać włączoną telewizję, żeby nie było mu smutno xD Wy różowe jesteście niesamowite.

Praktycznie odkąd pamiętam żyłem ze zwierzakami, w tym z kotami, więc chcąc nie chcąc poznałem ich zwierzęce zachowanie. Obecnie z mojego kota czytam jak z książki i wiesz czego one potrzebują w takiej sytuacji? Świeżej wody w misce i trochę żarcia. No kurła to są koty, nie popadajcie w paranoję
  • Odpowiedz
@ale-fruwa-kosmonauta: każdy kot jest inny, mój żył w przekonaniu, że jest człowiekiem. Ogląda kreskówki i naprawdę płakał nawet jak wychodziłam na godzinę, nauczył się otwierać mieszkanie od środka, po prostu przekręcał gałkę od górnego zamka i uciekał mnie szukać po sąsiadach.
  • Odpowiedz
@emilkos8: Ja swojego kota wielokrotnie zostawiałem na 2-3 dni. Kilka kuwet, kilka misek z wodą i żarciem i nie było problemu. To jedna z niewielu zalet kota w porównaniu z psem. Spokojnie można wyjechać na parę dni nie martwiąc się o zwierzaka.
  • Odpowiedz
@emilkos8: absolutnie nic.
Jeśli nie masz w domu planu filmowego rodem z "Piły", nie zostawiasz na wierzchu substancji, którymi zwierzak mógłby się otruć, jeśli ma co jeść i pić, to nic się nie wydarzy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zany: Nie wiem czy coś cię przekona w tej sprawie. Sucha karma nie jest dobrym pożywieniem dla kotów. To jest swego rodzaju fast food dla nich. Koty są mięsożercami i potrzebują jeść pokarm z jak największą ilościa mięsa. Sucha karma ma znikome jej ilości dodatkowo jest podana obróbce termicznej aby mogla dluzej stać, wiec tez znikoma w niej ilość wody. A koty pobierają wodę głównie z pokarmu i rzadko kiedy piją
CzipIDejl - @Zany: Nie wiem czy coś cię przekona w tej sprawie. Sucha karma nie jest ...

źródło: comment_1599756556DXKeOtwxprsAB7HJnB1kU8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@CzipIDejl: moje koty jedzą tylko mokrą karmę najwyższej jakości, suche (również premium) pojawia się tylko wyłącznie podczas tych samotnych dni (może raz 3-6 miesięcy). Nie jest tak, ze czuje się zajebsicie z tym ale czasami tak trzeba i nic złego się nie dzieje. Rozumiem troskę i podejście. Pozdr :)
  • Odpowiedz
brednie pisane przez ludzi, ktorych nigdy zwierze nie kochalo.


@Xysz: ty nie wiesz ile miałem zwierząt więc proszę się zamknąć.
  • Odpowiedz
a gdyby mnie nie kochały to bym napisał, że kot nie jest do domu tylko na dwór i sobie sam da radę.
  • Odpowiedz
@emilkos8: jak się martwisz to kup z allegro kamerkę internetową z mikrofonem i głośnikiem za 2/3 stówy, podepnij do sieci domowej i przez aplikację typu ICESee będziesz mogła nawet pogadać z kotkiem na odległość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz