Wpis z mikrobloga

@Yassassin: Musisz zrozumieć, że nie ma czegoś takiego jak "beciak" - to tylko twoje urojenie powstałe w twoim chorym łbie, to że ty spotykałeś "księżniczki", które wychowały sie w rodzinie, gdzie wszystko miały i stały się narcystyczne to nie oznacza, że wszystkie różowe paski są takie same, bo generalizujesz ¯\_(ツ)_/¯
to nie oznacza, że wszystkie różowe paski są takie same, bo generalizujesz


@ZPoetaZ: No jakiś 1% takich wyjątkowych, fajnych jednorożców jest. Ale reszta to niestety upierdliwe istoty dla których nie warto nic robić ¯\_(ツ)_/¯
@ZPoetaZ: o! nawet powiadomienia nie dostałem, bo czarnolisto, no ale odpowiem.
Napisałem wyraźnie p0lki. Jak chcesz to sprawdź sobie definicję tego słowa, co znaczy, na miejskim chyba jest. I nie pisałem, że wszystkie kobiety takie są, bo to by była generalizacja, ma się rozumieć. Wiem, że się zdarzają normalne, to co opisałem to niestety jednak dość częsta praktyka, którą można zaobserwować.
@Yassassin: Miejski to takie samo źródło informacji jak wikipedia, gdzie każdy może napisać co chce ( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym pytanie zadałem do tego wykopka @Smiecharz: a nie do ciebie więc nie białorycerzuj jak wy to lubicie robić przed nim chyba, ze się smyracie nawzajem swoimi stulejkami ( ͡ ͜ʖ ͡) to w takim razie nie mam więcej pytań (