Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kajucha: jeśli to ma być dla bab bezdomnych, albo będących w bardzo złej sytuacji materialnej (i przy okazji nie pobierającej miliona zasiłków) to jak najbardziej spoko pomysł. Widać też, że to oddolny pomysł, może były jakieś środki na oddolne akcje z samorządowych pieniędzy- w tym wypadku ciężko mówić, że możnaby spożytkować na coś lepszego, jeśli samemu nie brało się udziału w głosowaniu, promowaniu (chocby przez udostępnienie na jakiś grupach na fb)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@banjo: Nad projektem nie było głosowania, oceniała go komisja i przyznała punkty. Myślę, że takie produkty można otrzymać w innych miejscach, jest przecież wiele ośrodków pomocy dla osób bezdomnych. Poza tym, bezdomni mają internet żeby się dowiedzieć, że akurat w tym miejscu są te produkty? Pójdą do siedziby Rady? Nie wiem ciężko mi to sobie wyobrazić
@Kajucha: tampony, podpaski, wkładki są MEGA drogie w porównaniu z innymi produktami higienicznymi, jak papier czy zwykle chusteczki wiec to jest sensowne rozwiązanie, każdy powinien mieć dostęp do produktów podstawowej higieny