Wpis z mikrobloga

Robiłem porzadki w szuflandii i znalazłem takiego cosia, który obecnie będzie mi zbędny:
Defi Advance BF link meter. Pic rel.

W skrócie - tuningowy miernik wszystkiego co się da- w komplecie czujniki temperatury wody, oleju, ciśnienia, obrotów, afr, doładowania, egt, itd. Wszystko to, co tunningowcy zakładają do auta w formie dodatkowych wskaźników, ale tutaj jest wszystko podłączane do jednej centralki, a do niej jeden łądny wspólny elegancki wyświetlacz, z konfigurowalnymi różnymi ekranami (co pokazywać, w jakiej formie cyfrowo-graficznie, w jakim zakresie itd, jakie alarmy itp)

Kompletne nowe, nigdy nie zakładane, jedynie rozpakowane do sprawdzenia "czy jest wszystko i czy działa". Tak, działa.
Na alledrogo zaczyna się od ~900pln https://allegro.pl/oferta/defi-advance-zd-style-10-in-1-wszystko-w-jednym-9643353278 - puściłbym za 700 z wysyłką paczkomatem. Ale lepiej osobiście #opole i okolice

Mam jeszcze 4 inne "klasyczne" wskaźniki Defi - z serii 60mm "smoke", boost + egt + oil press + oil temp, podświetlanie białe/czerwone, jakby kogoś interesowało... I "daszek" na 3 wskaźniki, do radosnego posadowienia gdzieś na deskę.
#spam #tuning #motoryzacja #samochody #needforspeed
hrumque - Robiłem porzadki w szuflandii i znalazłem takiego cosia, który obecnie będz...

źródło: comment_1599515049UuVtm2r8QSSjNSi6hjnQjZ.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz