Wpis z mikrobloga

No i jak tam panowie dzienni... dziennikarze? Po ostatnim meczu było dużo tego... jak to mawia teraz młodzież he-hej... dobrze Romek- hejtu. Przegraliśmy z Holandią, która rok temu grała w finale Ligi Narodów, która jest topową drużyną w Ełu eee Ełuropie zaledwie jeden do zera, a niektóre z tych tak zwanych mądrych hehe głów dziennikarskich już wieszczyły koniec Jurka w Reprezentacji. To teraz jak to mówisz ty Mati eee porozmawiajmy o faktach. A fakty są takie, że Jurek wygrał grupę eliminacji Euro, zdobywając aż 25 pkt w bardzo trudnej grupie. Ale co jaka łatwa grupa Romek??? Izrael- solidny zespół, zawsze groźny. Łotwa??? Romek ale czekaj, bo ty chyba nie rozumiesz, że w eee Ełuropie nie ma już słabych drużyn. Dzisiaj wielkie zwycięstwo na trudnym bałkańskim terenie z Bośnią, gdzie sędzia Turek podytował kontrowersyjnego karnego, a tak to by było gładnie 2:0 albo i nawet trzy, gdyby Milik miał trochę więcej szczęścia... I to przypominam żeśmy grali dzisiaj bez Lewandoskiego. Wy tu często w tych swoich programach lubicie narzekać na polską piłkę i na ekstraklasę. A dziś piersze skrzypce zagrał ten no młody z Lecha jak mu tam? Karol Juźwiak tak? Bo my tu w Polsce zawsze mamy jakieś kompleksy, że młody to nie może grać, gdzie na zachodzie 18 lat to już gra w seniorach. Jurek świetnie stawia na młodych, ale to som lata szkolenia w szkółkach pod logiem PeZetPeeNu. A kto wprowadził obowiązek młodzieżowca w Eee Ektraklasie?? No ja żem to podpisał a jaki był hejt na mnie wtedy? Teraz dzięki mnie tacy młodzi ludzie mogom w ogóle powąchać boisko. Ja w wieku 18 lat już grałem w Widzewie w seniorach i musiałem o wszystko walczyć samemu. Ale co panowie jaki styl??? Piłka jest okrągła, a bramki som dwie i jedyne co się liczy to wynik. Dymisja??? Jaka dymisja??? Nie no panowie tak to nie będziemy dyskutować, a Jurek ma ważny kontrakt do końca Miszczostw Ełuropy i żadni dziennikarze nie będą ustalać nam składu, póki jestem prezesem PeZetPeeNu.
#mecz #reprezentacja #kanalsportowy #kanalbekowy #heheszki
Pobierz
źródło: comment_1599512069z2cpzivkse5lRLlNNskJ9a.jpg
  • 1