Wpis z mikrobloga

Znacie się na domkach? Ile kosztowałoby wybudowanie domu 50m^2 z garażem i ogródkiem na zadupiu #warszawa w jakimś #wesola czy #rembertow ? Jak to się robi?

Przerypane są te mieszkania w #warszawa Jeden blok przy drugim, beton, beton, beton.
Jak ciesz z dobrym widokiem to tylko metraże 140 czyli 1,5 mln. Dziękuję do widzenia.
Za klitkę 30 metrów z garażem musisz zabulić 460 tys.
To ja już wolę domek za to zbudować.
#mieszkanie
Pobierz p.....k - Znacie się na domkach? Ile kosztowałoby wybudowanie domu 50m^2 z garażem i ...
źródło: comment_1599427275EK4w8jl6oAwMFK57drWVeH.jpg
  • 17
@lagrande: z tym 600k to poleciałeś, tyle za segment 110m2 z ogródkiem @programista4k: kwestia ile teren, jeżeli znajdziesz jakieś tereny miniaturki to musisz wiedzieć czy w ogóle będziesz mógł się wybudować, może trzeba celowac w jakieś rozpadajace się rudery, zburzyć i budować. Wiesz, na YT masz różne pomysły i możliwości na małe domki do 100k nawet.
@Artur-: to szukaj działki bo ja akurat szukam i nie ma sensownych a to że patodeveloper sprzedaje segmenty po 60p to wiem ale nie w Rembertowie czy Józefowie a pod Piasecznem. Okno w okno z ogródkiem 2x3m ;) A działki szukam w Józefowie / na Wawrze więc znam realia akurat w okolicach które wspomniałeś. Jak chcesz mogę v ci moje 60m na Wilanowie z 2 ogródkami za 750k opchnąć :)