Wpis z mikrobloga

Przypomniała mi się ta wypowiedź Andrzeja Wasilewskiego o Fame MMA... ósmej gali, co, co wiesz, Borek Mati wyszedł gdzieś do ubikacji na 15 minut, tam kogoś spotkał na zapleczu i pozostał poza lożą. No i chłopaki później opowiadają, że Wasilewski napisał twitta takiego: "Panowie... Fame MMA..." - pisze - "Co ja wam powiem... Idole gimbusów... Patostreamerzy... Polak - pycha, cwaniactwo, matka na roksie" - pisze - "...Druga walka... Seksmasterka, no co ja wam będę mówił... to jest, to jest" - pisze "Panowie, to jest aktorka p---o, to jest świecenie dupą, parcie na szkło." - pisze - "Środek gali..." - tam wtedy był Adbuster - "Adbuster oczywiście, Adbuster porobiony fetą, Bonus BGC zrzygał się przed kamerą" - pisze - "O nim nawet nie wspominajcie, bo nie ma, nie ma sensu. Lewa strona karty, Najman, no przecież to jest" - mówi - "Fiat Punto, jak wyjdzie na ring to klepie mata-mata" - pisze - "Z kontuzją" - pisze - "Linkiewicz? No panowie, no co ja wam... no, no, no nie ma, nie ma co podchodzić na dwa metry, bo to jest zakażenie HIV, z analem, przejście z połykiem" - i tak pisze - "No walka wieczoru... Popek?" - pisze - "Popek to nawet w ogóle nie próbujcie wychodzić łapać na wywiad, bo nie ma szans." I tak siedzą, wiesz, przybici, ja mówię, no dobra, za chwilę trzeba kupić PPV, 80 tysięcy na lestlimie na Twitchu. Wszedł Mati Borek, do wywiadu, popatrzył na kartę walk... i mówi - "Panowie, Fame MMa... to jest świetna zabawa..." - mówi - "Seksmasterka... Przecież to jest skromna, ułożona dziewczyna." - mówi - "Magical? Zbiórkę robił na pomoc ojczymowi." - mówi - "Bonus BGC, no niby jest dziwny, ale" - mówi - "Spokojnie możemy mu dać czas." - mówi - "No Linkiewicz? No Marta trochę się pogubiła, to trzeba jej dać szansę.". I generalnie wszystko, dwie opinie w 15 minut o tej samej gali.

#kanalsportowy #pasta #borek #pilkanozna #kanalbekowy #famemma
d.....t - Przypomniała mi się ta wypowiedź Andrzeja Wasilewskiego o Fame MMA... ósmej...

źródło: comment_159938562345CkAfOxSqK95NbZdCqbO3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach