Wpis z mikrobloga

@pokusof: słaba prowokacja - poniżej masz wątki w temacie - nie wiem po co otwierać kolejny. Poza tym żałosne jest śmianie się z choroby innych - lepiej wejdź na IG swojego socjopaty AUU i siej nienawiść do świata razem z nim.
PS: podaj kto jej zapłacił za mówienie że ma koronawirusa? jeśli tego nie zrobisz to znaczy że jesteś tak samo zakłamanym płaskoziemcom i oszustem jak twój ukochany stulejarz.
@kipman1: jeżeli chodzi o koronowirusa to niestety potwierdzę ze to prawda. Nie wiem jak jest z ta całą Magda ale wiem ze chociażby pogotowie za wpisanie do karty zgonu dostają 800 zł. Ostatnio znajomy miał taka sytuacje. Ojciec miał zawał a oni zapytali się czy mogą wpisać covid bo za to dostają dodatkowe pieniądze. Oczywiście nie zgodził się, bo wtedy człowiek chowany w worku jak odpad, bez ubrania i jest w
Nie wiem jak jest z ta całą Magda ale wiem ze chociażby pogotowie za wpisanie do karty zgonu dostają 800 zł. Ostatnio znajomy miał taka sytuacje. Ojciec miał zawał a oni zapytali się czy mogą wpisać covid bo za to dostają dodatkowe pieniądze.


@Szuruburubenc: No moj znajomy tez mi opowiadal ta historie, ze jego znajomy slyszal od kogoś tam. ^^^^
@razielos: każdy słyszał tą historię, ja również - pytanie czy to prawda czy nie - chociaż prawdę powiedziawszy nie interesuje mnie to - ja chcę pracować, chcę zarabiać i chcę się bawić z rodziną i innymi bliskimi. Nie interesują mnie teorie spiskowe bo jakby trzymać się wszystkich teorii to powinniśmy przestać korzystać z wszystkich dóbr cywilizacji i grzać się gdzieś pod jaskinią. Przez najbliższe 2-3 lata covid-19 może być problemem światowym
@kipman1: akurat ich ( „władze”) obchodzi czy wierzysz w jakieś teorie spiskowe czy nie. Sobie możesz chcieć coś robić a jak będą chcieli to zamkną Cię w chacie i tam będziesz siedzieć.
Człowieku w jakim Ty świecie żyjesz ? To nie Ty rządzisz swoim życiem, tylko władza wykonawcza.
Obudź się. Jak tak możesz wszystko i nie zamierzasz tym żyć, to wez mi #!$%@? załatw brak kwarantanny w Słowenii, bo miałem tam
@Szuruburubenc: Po co się unosisz, trzeba było pojechać na wakacje gdzieś indziej - ja pewnie w tym roku nie polecę do ukochanej tajlandii czy wietnamu ale cieszę się tym że przynajmniej Polskę lepiej poznam i już poznałem.
Wystarczy chcieć - pierwszy raz w życiu pojechałem zobaczyć dzikie tereny podkarpacia - rewelka - jak mam możliwość to korzystam, a jak nie to zajmuje się czymś innym - rozumiem że Twoim życiem rządzi
Pobierz kipman1 - @Szuruburubenc: Po co się unosisz, trzeba było pojechać na wakacje gdzieś i...
źródło: comment_1599309570fPGjtJaK55QEieYW5G5Fk5.jpg
@kipman1: nie zrozum mnie zle ale mikrokoncertow nie grają jakieś gwiazdy. Sama ochrona by więcej kosztowała. Wiec zależy o kim mówisz. Na weselach tez grają „artyści”. Jak siedzisz w biznesie to dziwie się ze nie widzisz problemów. No ale luz.
U mnie Polska zwiedzona wzdłuż i wszerz a teraz to już warunków na latanie w Polsce nie ma. W sierpniu to jeszcze można polatać ale we wrześniu już termiki nie ma.
@Szuruburubenc: nie zrozumiałeś mnie - przecież cały czas zmieniają się destynacje gdzie można polecieć bądź zmienne są kwestie kwarantanny - to że teraz gdzieś nie można polecieć to nie znaczy że za 2 miesiące nie będzie to możliwe.
Na początku maja nikt by nie myślał że Polacy będą szturmować Hiszpanię i Grecję w lipcu/sierpniu - wszystko jest płynne.
Pisząc o Polsce nie chodziło mi o to że trzeba siedzieć w Polsce
@kipman1: to ze ma ktoś uzbierane to nie dlatego ze zbierał na koronowirusa tylko z gola na coś innego.
Jakich znasz artystów, którzy mogliby coś innego robić ? xD
Moja perspektywa ? Kto normalnie pracujący w Polsce jest teraz w stanie zaplanować sobie urlop z dnia na dzień na promocji czy wg zmieniających się zaleceń i wytycznych ? Ostatnie były 31 sierpnia, nowa lista ma być 13 września ? To gdzie
@Szuruburubenc: ok i na tym możemy zakończyć - kwestia pracy i elastyczności ma duże znaczenie w planowaniu czasu wolnego, w dzisiejszych czasach trzeba mieć też szczęście aby wstrzelić się w brak kwarantann itd.
Po części się z tobą zgadzam ale nie do końca to czuję - jak zaczęła się pandemia czytałem wszystko co było możliwe - ale po 6 miesiącach mam dość, od kilku tygodni dałem sobie spokój i naprawdę czuję
@pokusof: >" Wszyscy wiemy że jej zapłacono za rozpowszechnianie informacji że wirus istnieje."
Wszyscy wiecie? tzn. Wy wyjce?
Powiesz ile płacą za zjedzenie całej główki czosnku bez najmniejszego skrzywienia na wizji?

A jest ktoś kto neguje istnienie wirusa? O ile wiem to są różnice w tym czy jest niebezpieczny czy nie.
Czy trzeba udawać chorobę gdy mieszka się pod jednym dachem z osobą "pozytywną"? Czy to też opłacony wynik testu?
Pobierz crazy_frog - @pokusof: >" Wszyscy wiemy że jej zapłacono za rozpowszechnianie informa...
źródło: comment_1599323965AQNWsRKRte8Z7vCdLLnqV3.jpg
@crazy_frog: pozytywny wynik testu nie oznacza nawet zakażenia. O chorobie już nawet nie mówiąc.
Sam twórca testu PCR, za którego nota bene dostał Nobla, już przy wykorzystaniu go przy AIDS, mówił ze ten test nie nadaje się w ogóle do diagnostyki.
Dla tych co nie wiedza, o co chodzi w tym badaniu, w uproszczeniu wyjaśniam, ze badanie to polega na wykrywaniu sekwencji DNA lub RNA w badanej próbce. Cóż kryje się
@Szuruburubenc: @crazy_frog

Swoją drogą po jaki ciul ktoś wrzuca swój wynik testu ? Dla uwiarygodnienia czy jak ? Same objawy nie wystarcza ? Czy koles był bezobjawowy bo nie ogarniam ?

Z tym czosnkiem to jakaś kpina ? Rozumiem ze panna nagrała jak je cała główkę czosnku xD

Ze tez Chinole nie wpadli na pomysł żeby faszerować czosnkiem tych swoich pacjentów .... skoro taki skuteczny. Może Madzia jadła właśnie ten ich
@marysiaaa: no nie za bardzo, bo ten test wykrywa nie tylko materiał genetyczny wirusa, ale pewną sekwencje, która jest tożsama w wielu innych organizmach, a także jest obecna naturalnie, w naszym organizmie.
Powyżej wrzuciłem link instrukcji do testu PCR ze strony fda, a wiec wiarygodne źródło oraz wytłumaczyłem na czym polega to badanie.
Atylla Atyllą... myśle, ze ten temat jest zamknięty i nawet nie ma co, o tym człowieku wspominać, pomijajac
@Szuruburubenc: Uporządkujmy to wszystko bo zrobiła się wielotematyczna La Rambla w tym wątku - chciałbym poruszyć najważniejsze elementy aby była pewność o czym rozmawiamy/piszemy:
1. W większości się zgodzimy że pomawianie Madzi która niby dostaje jakieś pieniądze za to że obwieszcza światu że ma koronawirusa jest głupie
2. W większości się zgodzimy że Madzia jest słodka i głupiutka i jej sposób sprawdzania czy ma smak poprzez zjedzenie czosnku jest głupie -