Wpis z mikrobloga

Ten mecz pokazał jaka jest nasza kadra. Zachwyt ludzi nad jednym turniejem, w którym szczęśliwie awansowaliśmy do ćwierćfinału. Pan Boniek nie zmienił NIC. Dziękujcie Lewemu, bo pewnie gdyby nie jego bramki w eliminacjach, to nawet byśmy w Mistrzostwach Europy nie grali. Nikomu w historii polskiej piłki nie należało się odpoczynku, tak jak Lewandowskiemu. Oni go powinni po dupie całować, że chcę z nimi grać. Cały świat zachwyca się naszym napastnikiem, ale nie Polacy muszą krytykować. Gdyby grał w reprezentacji Francji, Anglii lub Hiszpanii już dawno byłby Mistrzem Świata/Europy a tak kopie się z trenerem, który w dobrym klubie nie powąchał nawet ławki i patałachami, co są pod polem karnym przeciwnika i cofają piłkę do obrony.

#pilkanozna #lewandowski #lewy #polska #holandia #mecz #liganarodow #brzeczekout
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Neganx: zawodnicy nie są tu problemem, na co dzień grają w dobrych klubach gdzie naprawde daja rade. sztab trenerski jaki jest kazdy widzi i moim zdaniem (mimo ze nie sledze za bardzo pilki noznej) to tu leży problem.
  • Odpowiedz
@Fighter_forGlory: Tak, wiem o co Tobie chodzi. Anglia była raz mistrzem w 1966 roku, nie jest to łatwa sprawa. Wszyscy wiedzą co miałem na myśli. Lewandowski to klasa światowa, można jeszcze zaliczyć Szczęsnego, pozostali to średniaki - w dodatku zależy jak trafią z formą. W każdym razie w innej kadrze strzelałby zdecydowanie więcej i pewnie byłby jeszcze lepszym zawodnikiem.
  • Odpowiedz
@DariooZ: i tez miałem na mysli, ze samo wygranie wielkiego turnieju nawet z topowa repka jak np niemcy, Hiszpania itd nie jest oczywiste . Zreszta gdyby lewy byl jakims litwinem albo estonczykiem to temat kadry nawet by się nie pojawial
  • Odpowiedz