Wpis z mikrobloga

#usa robia wszystko zeby sklocic Europe i uwalic #nordstream2, #nawalny to byc moze tez ich robota. Kto bylby tak glupi zeby robic cos Nawalnemu (i to w taki prymitywny sposob) ktory i tak ma znikome poparcie w #rosja i jest takim samym zagrozeniem dla Putina jak Petru czy Biedron dla Dudy. Jest wiele innych sposobow aby Nawalnemu czy jego rodzinie mocno zaszkodzic nie robiac nikomu fizycznie zadnej krzywdy. Dziwne ze rosyjscy lekarze niczego nie wykryli i puscili go ot tak za granice a niemieccy nagle "wykryli" i to gaz bojowy. Gdzie byl ten gaz wczesniej, schowal sie ? Jest wykrywalny dopiero po kilku dniach ? Taki "bojowy" ze nie dziala, przeterminowany ? Moze Niemcy przestraszyli sie sankcji na niemieckie firmy i aby uciac sprawe, a wiekszosc Niemcow jest za NS2, musieli cos wykryc ?
Cos moze byc na rzeczy bo raz pierwszy Niemcy i Merkel zaczeli glosno zastanawiac nad sensem tego projektu mimo ze z Rosjanami sa w super stosunkach jak zawsze. Jedno jest pewne Trump 2020-2024 na to nie pozwoli i zrobi wszystko zeby Niemcy ale tez i inne kraje kupowaly u nich drozej a nie w Rosji.
  • 2
@nety Zapomniałeś tylko, że Nawalny po wypiciu herbaty miał zdechnąć w samolocie i tak by się stało, gdyby pilot nie podjął decyzji o awaryjnym lądowaniu. Wszystko było obliczone co do minuty. A jak wiadomo GRU nie podzieliło się swoimi planami zabicia gościa z liniami lotniczymi. Po stwierdzeniu, że przeżył i we krwi już nie ma śladu trucizny został wypuszczony, żeby w świat poszła informacja - przecież mówiliśmy, że to nie my go