Wpis z mikrobloga

@team1212: Nowi raczej zostaną. Stelmach pewnie wróci, Baron już jest, Metz jedną nogą chyba też. Co najwyżej ludzie "z drugiego rzędu" wrócą na swoje miejsce (godziny nocne), jak nie będzie już braków kadrowych. Migała w nocy podzielił się (pewnie nieprzypadkowo) gorzką refleksją, jak to w korporacjach przesuwa się ludzi z miejsca na miejsce jak meble, a niektórych czci się ponad miarę. Może coś mu powiedzieli na temat jego przyszłości.

Tak czy
@nibytak: Powiem tak, zostali Ci którzy muszą zostać, bo zobowiązania finansowe i inne sprawy. Łodej, Tomek Żąda, Rico Jaźwiński, a nawet Piotr Metz (mu już wszystko obojętne co będzie) zostaną, bo nie mają innej alternatywy. Jakiś czas temu zastanawiałem się skąd takie klimaty muzyczne u Kimrucia, a co się okazało? Mój dalszy sąsiad gra w "Collage" co redaktor z rana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@team1212: Na pewno Kuba nie wróci, bo do czego? Będzie mi brakować piątków po 16, ale co zrobić? Trzeba żyć dalej. Chciałbym żeby Łukawski, Pośpiech, Wyżga, albo Kuba znaleźli miejsce w "Nowym Świecie". Brakuje mi takiego szczerego, bezpośredniego kontaktu ze słuchaczami. Mann daje radę od rana, ale po 16 to już inna bajka. Trójka BYŁA niezawodna o tej porze.
@team1212: @hajer_przodowy:
Strzyczkowski w RNŚ to niby wariant realistyczny? Z konia spadliście czy co? Niektórzy mu wypominali że np.: w "Za a nawet przeciw" poruszał kiedyś temat "Czy sąsiedzi homoseksualiści mi przeszkadzają?" albo o fali migrantów, ale odpierał te zarzuty gdyż uważa że ma prawo do poruszania takich tematów jakie uważa za stosowne i czasami lubi stawiać nieco prowokacyjne pytania (dlatego też narzekał na odgórną ingerencję ze strony władz Polskiego