Wpis z mikrobloga

Czy w okolicy #nowysacz są dobre trasy na #szosa #rower? Przede wszystkim zależy mi na dobrej jakości asfaltu i małym ruchu samochodowym. Jakby ktoś miał, to byłbym wdzięczny za podrzucenie. Najlepiej ze startem w Gołkowicach i pętle ok. 100km ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 9
@kasin: te okolice to raj na szosę. Przede wszystkim Przehyba - jeden z najlepszych podjazdów w Polsce, wyłączony dla samochodów. Poza tym w zasadzie każda boczna droga w kierunku Limanowej czy Szczawnicy jest warta objechania.
@kasin: Kurcze, masz z płaskich styk VeloDunajec + VeloPoprad, okolice Gorlic, zarąbiste przełęcze Beskidu Wyspowego (Słopnicka, Ostra) i jeszcze się pytasz? W 100 km objedziesz chyba nawet pętlę przez Piwniczną, Starą Lubowlę i Czerwony Klasztor czy Jezioro Czorsztyńskie
@Dibhala: Mogę wziąć dwa rowery, ale MTB mam ze słabym amorem, więc ostre trasy nie wchodzą w grę.

mały ruch samochodowy w okolicy NS? dobry żart xD

@Dibhala: Starczy mi mały ruch w porównaniu do Warszawy i okolic ;)
@FriPuc: @mucher: Dzięki panowie. Czyli biorę szosę jako podstawowy plan a na wszelki wypadek jeszcze MTB :) Mam nadzieję, że za bardzo nie spuchnę, bo to będzie mój pierwszy wyjazd w bardziej pofałdowane okolice :)
@kasin: ja polecam:
Nowy Sącz - Łabowa - Krynica - Muszyna - Piwniczna - Nowy Sącz
Nowy Sącz - Szczawnica - Nowy Sącz
Nowy Sącz - Grybów - Florynka - Nowy Sącz
Nowy Sącz - Łącko - Kamienica - Zbludza - Słopnice - Limanowa - Nowy Sącz
Nowy Sącz - Tęgoborze - Łososina Dolna - Witowice - Rożnów - Gródek - Nowy Sącz

W cholerę tego jest ;-) Obojętnie w którą