Wpis z mikrobloga

@RegularJohnny twierdzi że straszliwa anarchistka hurr durr jak tak mozna tomaszlisface.jpg nie może byc liderką środowisk pragnących równości i zaprzestania dyskryminacji ze względu na orientację seksualna czy tożsamość płciową.

Geje, lesbijki, osoby bi, trans i querr nie potrzebują jednego lidera branego na sztandary bo to nie kościół i nikt nie potrzebuje tu papieża. Dla kazdego kto chce dzialac dla tej sprawy jest miejsce dlatego sam nawet zameczam sie gejem Waldkiem ( obserwowaniem go) bo jezeli Waldek zbliza do celu jakim jest normalizacja osób no cóż takich jak ja to ja mu kibicuje.

Tak jak jest miejsce dla Waldka tak jest i miejsce dla Margot.

Liberalom się wydaje ze podstawowym celem dla osób #lgbt powinno byc obalenie zlego kaczyzmu bo wtedy Borys Budka moze da nam zwiazki partnetskie i mamy się cieszyc. Moze by tak moglo byc w 2000 roku ale jest 2020 i jezeli nie proponuje mi sie calego zestawu praw to po prostu coraz bardziej niebawem przestanę budzic sie codziennie . Szkoda.

Stąd jej wypowiedź że " liberalowie " są gorsi niż prawacy byla 10/10. Proponowanie golych zwiazkow partnerskich bez możliwości przysposobienia nawet dziecka partnera to homofobiczny bluzg a nie przejaw tolerancji.

A co do tego

jak można byc anarchista takim niegrzecznym i Rafala obrazac


Dedykuje ci @RegularJohnny ponizszy utwor

#neuropa #antykapitalizm #bekazpo #lgbt #punk #anarchizm
Kjedne - @RegularJohnny twierdzi że straszliwa anarchistka hurr durr jak tak mozna to...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stąd jej wypowiedź że " liberalowie " są gorsi niż prawacy byla 10/10.


@Kjedne: Jak to powiedział Martin Luther King:
"I must confess that over the past few years I have been gravely disappointed with the white moderate. I have almost reached the regrettable conclusion that the Negro's great stumbling block in his stride toward freedom is not the White Citizen's Counciler or the Ku Klux Klanner, but the white
  • Odpowiedz
Stąd jej wypowiedź że " liberalowie " są gorsi niż prawacy byla 10/10.


@Kjedne: za czasów PO rosło poparcie dla osób LGBT, za czasów PiS zaczyna spadać. Pewnie nie ma nic z tym wspólnego cały aparat propagandowy PiSu, który atakuje osoby nieheteroseksualne. Wszak PiS PO jedno zło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
a koniec dnia na jedno mi wychodzi


@Kjedne: nie wiem. W żadnym europejskim kraju, osoby LGBT nie dostały wszystkich praw od razu. Taktyka małych kroczków jest bardziej do przełknięcia dla ludzi o konserwatywnych poglądach (a Polska to konserwatywny chlew). Tyle że te małe kroczki od czegoś trzeba zacząć

ludzie z PO także zakazywali marszów równości


@rzuberbozy: PO to partia z EPP. Centroprawicowa i chadecka. W Niemczech CDU/CSU większość
  • Odpowiedz
Oj @JakovKarnic:

małżeństwo jako symbol to jest tylko słowo wobec czego przez pełnię praw rozumiem związki partnerskie + stepchild.

małżeństwo jako jako słowo jest sympatyczne ale związki partnerskie równe małżeństwom z adopcją dzieci partnera to jest minimum
  • Odpowiedz
i jezeli nie proponuje mi sie calego zestawu praw t


@Kjedne: Wiesz, niestety żyjemy w miarę demokratycznym kraju, a to oznacza że jeżeli PeŁo ma coś wprowadzić to najpierw musi dojść do władzy, a straszenie gejami działa świetnie.

Więc albo PeŁo zachowa się dobrze moralnie albo zwiększy szansę na dojście do władzy, czyli na wprowadzenie czegokolwiek.

Margot i ty to marzyciele, nic dobrego z tego nie wyniknie. Statystyki są nieubłagane.
  • Odpowiedz
Więc albo PeŁo zachowa się dobrze moralnie albo zwiększy szansę na dojście do władzy, czyli na wprowadzenie czegokolwiek.


@CynicznyMarksista:
no to niech PO sobie robi co chce ale niech się od nas o%%rdoli. I nie oczekuje, że nie będzie punktowane za homofobię.

Mieli 8 ostatnich lat. Nie zrobili nic i nie zasługują
  • Odpowiedz
@Kjedne: Hiszpania - konkubinaty 1994, związki partnerskie w różnych regionach od 1998, małżeństwa 2005
Luksemburg - związki partnerskie wykluczające adopcję 2004, małżeństwa 2015.
Zatem mógłbyś podać chociaż jeden kraj, w którym równouprawnienie wprowadzono by od razu?

PO można wiele zarzucić, ale prawda jest taka że jej taktyka jest jedyną realną siłą, która może zmienić obecną sytuację. Ile w prezydenckich dostał Biedroń z Witkowskim? A za PO akceptacja osób LGBT stopniowo
  • Odpowiedz
@Kjedne: Jakby nie było Margot to PIS by ja stworzył. Im tacy ludzie są potrzebni do siana propagandy.

Co więcej będą kolejne Margot, a PIS nie bez powodu wysyła policję do ochrony wszelkich ultrakatolickich szurow.

Jedynym skutkiem będzie większa polaryzacja społeczeństwa
  • Odpowiedz