Wpis z mikrobloga

@robert7454: Nie wiem typie co ty masz w głowie, wiedzę powinieneś też czerpać z domu, dokształcając się cały czas, nawet w najprostszy sposób - czytając chociażby książki które wspomagają potem wiele procesów myślowych (tobie z tego co widzę by się to przydało) pomijając już fakt że system nauczania potrzebuję reformy bo na obecną chwilę spokojnie połowa tych rzeczy których się dzisiaj uczysz nie przyda Ci się w niczym, z resztą nie
@helioS_mk2 Och jakie to typowe, brak argumentów i już leci adpersona i plucie jadem. Ja za to zawsze wiedziałem że takie patusy jak wy nie mają żadnych ambicji, a teraz Seba wracaj wykładać towar na półki. XD
@robert7454: no tak jak myślałem, nawet czytać z zrozumieniem nie potrafisz skoro nawet w moim poprzednim wpisie nie widzisz ani jednego argumentu, tak btw. nie zdziwiłbym się gdybym "wykładając towar na półkach" z obecnym stanem mojego konta mógłbym wykupić ciebie jako lokaja, ale trudno idź tam wychodzić z "przegrywu" na portalu z śmiesznymi obrazkami ambicjuszu, a no i oczywiście polecam znaleźć jakieś hobby bo wynika z tego, że nawet z tym
Pobierz helioS_mk2 - @robert7454: no tak jak myślałem, nawet czytać z zrozumieniem nie potraf...
źródło: comment_1598993612Ac3d8qq3Wg6VXt1FFq3Mw8.jpg
@helioS_mk2 XDDD Właśnie o tym pisałem, że się cieszę z pójścia do szkoły bo się nudzę w domu, za to Ty masz aż tak niską samoocenę że musiałeś przeszukać mój profil, i to gadanie jaki to ja bogaty czyli teksty typowego programisty15k z wykopu który musi się dowartosciowac. Niestety nie ma tak łatwo jak ludzie Twojego pokroju i picie piwa pod blokiem nie jest dla mnie rozrywką, a teraz skończ się obijac
@robert7454: Ty sam się orasz typie, na początku mierzysz wszystkich swoją miarą czyli jak tobie się nudzi bo jesteś #!$%@? aspołeczniakiem bez żadnego hobby poza siedzeniem w domu i #!$%@? w lola to jak przecież niektórym może być mało wakacji!!!! jak niektórzy mogą mieć pasję, spędzać aktywnie czas i robić fajne rzeczy w wolnym czasie, jak tak można :(. No tak, następnie próbowałeś mi wjechać na ambicję że niby "chleję piwo
@helioS_mk2: No tak, niektórzy siedzą w domu bo np mieszkają na zadupiu gdzie nie mają zbyt dużo znajomych, albo praktycznie wcale, więc zamulają albo robią coś w domu, bo np nie każdy ma możliwość żeby codziennie sobie jeździć na miadto.
Inni natomiadt lubią sobie wychodzić że znajomymi na miasto, na imprezy, melanże, pić alkohol itd. Mało tego, jest to raczej zdecydowana większość ludzi w moim wieku i w tym nastoletnim przedziale