Wpis z mikrobloga

Dopadła mnie trochę nostalgia z okazji 1-szego września :c Z roku na rok coraz bardziej brakuje mi szkoły, tego uczucia ostatnich dni wakacji, szykowania się na rozpoczęcie roku szkolnego, a po rozpoczęciu wyjścia na kawę z przyjaciółką. Tym bardziej, że odkąd skończyłam szkołę nie mam z nią w ogóle kontaktu... Potem te pierwsze dni w szkole, na początku lekcje organizacyjne, po wrześniu przychodził październik i się zawsze mówiło "łoo już miesiąc do szkoły chodzimy, jak to szybko zleciało"... Jazda autobusem i słuchanie depresyjnych piosenek... Ech :c #zalesie #gorzkiezale #szkola
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Thachi: Najgorzi :C Moje ostatnie lata szkolne czyli technikum to najlepszy okres w moim życiu. Nienawidziłam gimnazjum, ale technikum to niebo :C
@3zMK2: Tak wyglądają szkolne przyjaźnie. Mało która przyjaźń przetrwa biorąc pod uwagę, że każdy idzie w swoją stronę. Przyjaźniłyśmy się całe technikum i przez wakacje kontakt powoli się urywał aż w końcu ostatecznie się urwał
  • Odpowiedz
Z roku na rok coraz bardziej brakuje mi szkoły, tego uczucia ostatnich dni wakacji, szykowania się na rozpoczęcie roku szkolnego


@cytmirka: U mnie odwrotnie, od dwóch lat pracuje w spoko atmosferze i za każdym razem cieszę się że skończył się w moim życiu ten okres "końca wakacji", z zakupami do szkoły, przygotowaniami, charakterystyczną atmosferą itd. W tym roku tak to uczciłem że wziąłem od 1 września urlop ( ͡°
  • Odpowiedz
@L3gion: Ja też mam spoko pracę, w fajnej atmosferze i ogólnie, ale jakoś i tak mi tęskno za właśnie tą szkolną atmosferą xD Nie mówie o latach podstawówki czy gimnazjum, ale właśnie technikum. Zdecydowanie bym wróciła jeśli bym mogła cofnąć się w czasie :D
  • Odpowiedz
@cytmirka depresyjne piosenki można słuchać również poza szkołą! No i można sobie np schować w pracy kanapki do szafki na dwa miesiące. Będzie jak wyciąganie plecaka przed pierwszym dniem szkoły
  • Odpowiedz