Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jutro 1 września, młodzież wyrusza do szkoły, a mnie porwała nostalgiczna fala i w sumie jeżeli komuś udało się trafić na fajnych ludzi w klasie + ogarniętych nauczycieli + empatycznych rodziców nie wymagających od swoich dzieci realizowania ich niespełnionych marzeń to jest to uber wygryw i niech się cieszy najlepszym okresem w swoim życiu. Nigdy już później nie będziecie mieli dwumiesięcznych wakacji, nigdy później nie spotka was tyle radosnych chwil, nigdy już później nie poczujecie takiej beztroski. Cieszcie się tym i korzystajcie z żyćka.

#szkola #techbaza #licbaza #mlodosc #wygryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f4d297f6c849ff6cfff36e5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania #!$%@?, ale bym się tak na chwilę wrócił do początku liceum
Ogniska, biwaki z kolegami, wyprawy rowerowe, chlansko w mieszkaniu cioci, która pojechała nad morze i zostawiła klucze do podlewania kwiatów ( ͡º ͜ʖ͡º), maratony w coda4 i 9dragons
Minęło ledwo 10 lat a ja nie mogę 4 ziomków na raz zobaczyć, z każdym się trzeba indywidualnie umawiać, gorzej jak z papieżem