Wpis z mikrobloga

@HCcezetHC: zaczynacie przygodę z górami dopiero? jaka kondycja? ile macie zamiar po tych górach wędrować? jednorazowy strzał czy buty mają być na 5 lat?
ja na kilka dni na rok w góry przejdę Tatry w butach za 100 zł, kupiłem za 200 zł ostatnio bo nic nie było sensownego, starczą mi na 5 - 10 lat.
  • Odpowiedz
  • 0
@Qullion mają być na kilka sezonów spokojnie, doświadczenie jest, Rysy itp. itd. zdobyte, ale pierwszy raz dała się przekonać żeby kupić "droższe" buty.
Zazwyczaj jakieś zwyczajne, za około stówke i dawały radę. Teraz pytanie czy te modele różnią się czymś istotnym.
  • Odpowiedz
@HCcezetHC: tx4 wydają się z opisu lepsze, ale sami zastanówcie bo możecie nie odczuwać różnicy. Ja jestem za tym żeby sobie buty przymierzyć najpierw, a potem kupować.
A o to ile zamierzacie pytam bo wiem jak to wygląda od znajomych. Laska jedzie pierwszy raz w góry, zakup butów za 6 stów, a potem stwierdza, że to nie dla niej bo trzeba chodzić.
  • Odpowiedz
@HCcezetHC: skąd jesteście? Najlepiej iść do dużego sklepu z takimi rzeczami, każdy producent ma trochę inne kopytko, a większość produkuje dużo modeli o różnych zastosowaniach, uważam że warto pomierzyć różne modele i różne typy
  • Odpowiedz
  • 0
@pilot1123 z Bydgoszczy, argument o szybkim niszczeniu nas przekonuje żeby szukać dalej. Chcieliśmy je przymierzyć ale pomimo pierdyliarda centrów handlowych u nas, żaden sklep nie ma u siebie tych butów więc nie możemy ich sprawdzić, chyba, że opcja zamówić i ewentualnie zwrócić jeśli będą źle leżeć ale to przedłuża jak wiadomo sprawę.
  • Odpowiedz