Wpis z mikrobloga

mirki używające #tomtom do #bieganie, macie problem od kilku dni z synchronizacją tomtom sports -> endomondo? od czwartku nie chce mi eksportować automatycznie treningów na endo, wywala w tomtom sports "nie połączono" z kontem endomondo, hasło nie było zmieniane, po ponownym połączeniu i tak za kilka chwil wyskakuje "nie połączono"
  • 7
@ladzik: napisałem wczoraj mejla do supportu, może coś się #!$%@?ło i ogarną, w ogóle tragicznie wolno chodzi tomtom sports, równie słabo co enedomondo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ladzik: @sixkiller: bez zmian, facet z Tomtoma po tygodniu ponad odpisał ale jakieś głupoty w stylu u mnie wszystko ok, ale zawsze możesz ręcznie gpxa sobie zapisać i wrzucić ( ͡° ͜ʖ ͡°) na to wpadłem dawno, ale nie chce tak robić, znalazłem za to dwa wątki, widać, że problem jest, ale nie wiem czy naprawią bo TT ma wywalone na zegarki, w sumie to ciężko
Dzięki za info. Ja sam też eksplorowałem trochę temat i faktycznie wygląda to na problem globalny. Ludzie się pieklą i odsądzają od czci i wiary a to TomToma, a to znów Endomodo... Wygląda na to, że jedynym (tymczasowym?) rozwiązaniem pozostaje manualny import gpx-ów. Też mnie to nie urządza zbytnio. Z drugiej strony nie chcę porzucać Endomondo bo pomimo tego, że zamula niemal na nonstopie, to jednak najlepiej odpowiada moim potrzebom. Szkoda, że