Wpis z mikrobloga

@serek_heterogenizowany: u mnie 3.0, ale jak da Ci to jakiś kontekst:
Trasa 12-13l, trochę krajówek, sporo autostrad i ekspresówek, jazda jak się da 150-155 i czasem jeszcze depnę by szybciej zjechać z lewego (tyle to nie po krajówkach ofc, tam raczej mało wyprzedzania, bo zwykle tłok, więc nie ma sensu), ale z raczej stabilnie z prędkością, głównie jazda na tempomacie. Obstawiam, że jak ktoś jeździ z mniejszymi prędkościami, to zejście poniżej
  • Odpowiedz
@Reynald: Dlatego mówię, po mieście 14-30 xD jak jeździłem do pracy niewyspany to wychodziło te 14, jak wracałem z pracy to już trochę więcej bo miałem czas jedno rondo 5 razy objechać. Jak wychodziłem na nightdrive to 30 to lekkim #!$%@? żarło, bo kilometrów zrobiłem tyle co nic a zbiornik spalało niejeden XD
  • Odpowiedz
@Reynald: mój rekord najwyższego spalania od tankowania do tankowania to 18.47, więc nie ma za dużej różnicy do Ciebie. Co do spalania przy butowaniu, to nie bez powodu ekonomizer jest do 30l i to benzyny, a moja średnia spalania i tak jest poniżej tej np z autocentrum. Poza tym wołasz parę osób, więc bardziej Ty masz bardzo lekką nogę lub zamiłowanie do eko jazdy, niż reszta problem z instalacją ( ͡
  • Odpowiedz