Wpis z mikrobloga

@johnblaze12345: Nie, uogólniłem bo większość ligi to zawodnicy czarnoskórzy, plus pewnie obawiali się konsekwencji. Kolejna rzecz jest taka, że może mają poglądy liberalne (w wersji amerykańskiej)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@1marcin1: nie patrz na to z perspektywy białego europejczyka, a czarnoskórego nie oszukujmy się, niewykształconego sportowca, podatnego na manipulacje, z biednej dzielnicy, który pewnie bezpośrednio doświadczył przemocy ze strony policji.
@Jrv20: jest w tym dużo racji ale właśnie. Co z białymi?
@vin42: Tak szczerze to założyłem w głowie podział na, białych z eu i białych amerykanów, i zapomniałem, że z US są jacyś biali, nawet teraz jak sobie myślę to tylko meyersa Leonarda sobie przypominam, i caruso ale on jest chyba latino/light skin
@johnblaze12345: Dobre pytanie, nie wiem tak szczerze mówiąc ale chciałbym się dowiedzieć z czystej ciekawości
@Jrv20: ZAWSZE tworzy się jakaś dyskusja, ktoś wychodzi przed szereg

więc także w tej sytuacji byłem przekonany, że któryś co bardziej ogarnięty nigga wyskoczy z gadką, że "co my #!$%@?, przecież Flojd to był bandzior", że po #!$%@? te zamieszki, etc

a tu #!$%@?, psiaki jebnęli kolejnego zbira i panowie koszykarze ze szczerego smutku nie mogą grać ^^
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jrv20: co do białych myślę że to wynik presji grupy czyli większości ze z*ebanymi poglądami. Do tego trzymanie się linii przyjętej przez ligę a może też jakieś zapisy w kontraktach? Cholera wie. Trudne do rozkminienia to wszystko.
Stern wróć..... ( ͡° ʖ̯ ͡°)