Wpis z mikrobloga

Panowie, ja przez cały dzisiejszy eee mecz słyszę tylko narzekania na polski futbol. Ja wam zadam take jedno py...? Pytanie. Które miejsce w rankingu UEFA ma eee liga cypryjska? Czternaste. A eee na którym jest Ekstraklasa? Na 32., brawo Romku. No więc eee my nie wymagajmy od PZPN, że nagle Legia będzie wygrywać z silniejszymi od sie...? Siebie. Ja na inną rzecz chce eee zwrócić uwagę. Podobno jest jakiś portal Wy...? Wykop, zgadza się Romku. I tam jacyś anonimowi eee złośliwcy przedrzeźniają nasze wypo...? Wypowiedzi. No panowie, takich rzeczy to ja nie będę tole... tolerował. Bądźmy szczerzy, ja jestem poważnym prezesem średnio poważanego kraju w Europie i na to się eee nie zgadzam.

#mecz #pilkanozna
a.....1 - Panowie, ja przez cały dzisiejszy eee mecz słyszę tylko narzekania na polsk...

źródło: comment_1598471980jPLxjxWAy1ONjjDnxMUCcp.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@aut91: Kurdę, pięknie fonetycznie zapisałeś ten jego pokraczny i solidnie #!$%@? sposób wysławiania się. Brawo.

Na równi z debilną treścią zawartą w jego wypowiedziach drażni mnie właśnie sposób, w jaki on to wszystko mówi.
  • Odpowiedz