Wpis z mikrobloga

Spotkałem sie kobietą z sympatii. Szału nie było. Pochodzilismy porozmawialismy po llodziku i kawce Ona po trzech dniach usunęła konto nie wiem czemu. Może aż takie złec wrażenie na niej zrobilem stwierdzila ze nie ma normalnych facetów i usuneła konta. Od spotkania się nie odzwzła a mam do niej numer telefonu i ona do mnie. Dylemat mam czy pytać ją o przyczynę usinięcia konta czy sobie darować
#sympatia #podrywajzwykopem #randki #kiciochpyta
  • 5
@darosoldier: słaba sytuacja, na pocieszenie mogę Ci powiedzieć ze spotykałem sie kiedyś z dziewczyna 3 miesiące i jakieś mieliśmy wstępne wspólne plany, aż stwierdziła nagle ze to bez sensu i zablokowała mnie na wszystkich możliwych kanałach, przez pare tygodni nie mogłem ogarnac co się #!$%@? aż odpuściłem
@darosoldier: Pamiętam jak poznałem dziewczynę na tinderze.. mówiła że jak teraz jej się nie uda to daje spobie spokój itd.. Po randce która przebiegła tak ok, skasowała konto na tinderze.. Z początku myślałem że może aż tak się jej nie spodobałem to mnie skasowała z par.. ale że gadaliśmy wcześniej przez telefon i miałem do niej numer, to napisałem do niej smsa aby wiedzieć na czym stoje.. No i normalnie już