Wpis z mikrobloga

@STR8: ofc nie ma spalania 5L przy stalej predkosci 130. Blizej 100 + wyprzedzanie tirow (130). Mimo wszystko przy stalej predkosci 130 spalanie nie przekracza 6L. Dla mnie silnik dualjet to majstersztyk.
@4191727801: ja mam 1,6 turbo benzynę i przy stałej prędkości 130 km/h mam 7-7,5 litra na 100 km. Auto ma masę własną według autocentrum 1363 kg.
Wspominałeś, że masz Suzuki, jaki model? Swift który waży ponad pół tony mniej? Czy Baleno ważące prawie dokładnie 500 kg mniej od mojego autka. Serio zastanów się czy w tak lekkim autku takie spalanie to jakiś kapitalny wynik.
@myszczur: spoko, też moim byłem zachwycony :-) Jeżeli na dłużej, mogłeś dołożyć do regulacji lędźwi, klimy automat, android auto i paru rzeczy.
Tym bardziej nie rozumiem, że i20 #!$%@?, a i30 jest cichy.
@myszczur: hahaha ja też brałem co było od ręki, nawet nie robiłem jazdy testowej. Ten ma turbo 1.0, a na placu mieli jakieś bazowe MPI.
Teraz wiem, co bym chciał w samochodzie, wiem, raczej jaki bym chciał, ale nie wiem jaka markę, bo jest drogo. Ostatnio zerkam na citroeny i na vitare. Ale bede madrzejszy - 50-70km jazda próbna gdzie ja chcę, albo nie gadamy.