Wpis z mikrobloga

Mirki,
Potrzebna porada, ponad pół roku temu kupiłem BMW e39 528i 96r ze zdrowym silnikiem i jak się później okazało tylko tym, ale jako że kupiłem je za grosze lekko ponad 4k, byłem na to przygotowany, przez czas który je mam włożyłem drugie tyle za ile je kupiłem, a końca prac nie widać, ale po wypisaniu i analizie wszystkich wad i ewentualnych modyfikacji które trzeba ogarnąć, wychodzi mi że jeżeli dorzucę jeszcze 5-6k to projekcik będzie można uznać za praktyznie skończony.
Jak myślicie warto pakować więcej kasy żeby zmienić gruza w projekt i uratować ją przed zakatowaniem?
#motoryzacja #bmw
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vieniasn: W tym miejscu akurat masz rację, jak skończę z tym co chcę zrobić teraz, to wleci kompresor jakiś pewnie, czyli kolejne kilka k.
  • Odpowiedz
@lovox nie ma sensu, a już na pewno nie ma sensu dokładać mocy do auta, które ma dużo mocniejszych wersji.
Jedyny sens to jakby to auto było 100% oryginalne i zadbane.
  • Odpowiedz
@lovox: To masz podobną sytuację jak z moim W210, obiektywnie patrząc to nie opłaca się bo praktycznie zawsze jest coś do zrobienia a jak nie to za chwile bedzie. Ale z drugiej strony wiesz co masz i wiesz co zrobiłeś. Mam podobny dylemat ale ze względu na sytaucje życiowa raczej zostanę z nim na kolejne 2-3 lata
  • Odpowiedz
@lovox spal to w p---u m albo traf jakiegoś jelenia na ulicy i r--------l tego gruza, dostaniesz parę groszy z oc , sprzedaż wrak na części i kup coś porządnego. Czego sie spodziewałeś za 4 tys zł? Przeciętne sztuki to lekko 10k trzeba dać a i tak wtedy siana wpompujesz trochę.
  • Odpowiedz
@lovox: m52 przy 0,6b boostu daje 300KM, a jest to na tyle małe doładowanie że nie trzeba jescze się bawić np w odprężanie, a składasz praktycznie wszystkie modele może oprócz 4.4 i M5 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lovox: Kupiłeś za 4k, włożyłeś 4k i jeszcze teraz musisz włożyć 6k żeby skończyć, biorąc pod uwagę że jest to 528i to zrobiłeś dobry interes bo za 528i to ludzie często dają 10/15k i dopiero wtedy zaczynają w nie pakować hajs, jak masz zamiar to sprzedać zaraz to się nie opłaca, ale jak zostawiasz to dla siebie (w takiej cenie raczej już nie kupisz więc średnio się opłaca sprzedaż) to
  • Odpowiedz