Wpis z mikrobloga

Dobra #!$%@?, czy może mi ktoś powiedzieć jak w moim przypadku to wszystko bedzie wyglądało?
Mam kupione loty na Teneryfę, 06-20 września. Nic jeszcze nie dostałem z Ryanaira, ani najmniejszej informacji.
Ktoś jest w podobnej sytuacji? Rozumiem, że, np. 1 września wprowadzą rozporządzenie, że do Hiszpanii (w tym na Teneryfę) już nie można latać bo Szumi wrócił przecież, wtedy Ryanair anuluje mi loty i dostaję hajs z powrotem czy jak?
#koronawirus #loty

Aha...

  • 7
Ryanair anuluje mi loty i dostaję hajs z powrotem czy jak?


@sambarumba: Kiedyś może dostaniesz, z Ryanair w 2020 różnie bywa. Były przypadki szybkich zwrotów i czekania po parę miesięcy. Odgrażali się nawet, że nie będą zwracać, no ale okazały się to puste groźby.
@sambarumba: jestem dokładnie w tej samej sytuacji. Musiałem odwołać rezerwacje hotelu. Czekam do 1 września i tak naprawdę do dostania urlopu, nie wiem gdzie polecę. Gdzieś na pewno. Mam tylko nadzieję, że zwrócą mi za bilety bezboleśnie.
@modelledom: osobiscie zamiast odwolywac hotel to szukalbym biletow z innego kraju lub z PL z przesiadka gdzies
@sambarumba: dobrze Ci dziewczyna mowi, szukaj biletow z Berlina, moze jeszcze ich nie kupuj, ale jak rzeczywiscie okaze sie ze z Polski sie nie da to mozesz na szybko kupic
@wiewior_s: Jak mi anulują loty to kwestia będzie rozwiązana, poprostu polecę w inne miejsce. Gorzej jak to będzie się przeciągać do rozpoczęcia mojego urlopu. Bo do ostatniej chwili będzie niepewność, aż wkońcu będę musiał zaryzykować.