Wpis z mikrobloga

Fotel ergonomiczny ERGOTECH Unique w wersji aluminiowej właśnie zawitał do nas na salon by każdy z okolic mógł sobie go przetestować :) Trochę się na niego naczekaliśmy ale po pierwszych testach stwierdzam, że warto i po rabacie dla mireczków uważam to za murowany Ergohuman killer. Początkowo podłokietniki wydawały mi się zbyt luźne ale po kontakcie z serwisem okazało się, że można je rozkręcić i wyregulować pożądaną siłę potrzebną do zmiany ich głębokości.

Więcej informacji o fotelu:

Aktualna ekspozycja foteli obrotowych do testów
pierwsze wrażenia o Ergotechu
Ergotech znalazł się w naszym rankingu foteli ergonomicznych

Szybkie podsumowanko:
Przewiewna siatka z wytrzymałym metalowym przeplotem
Regulowana głębokość siedziska
Regulowana wysokość oparcia
Regulowana wysokość przepotężnego zagłówka
Mechanizm Synchroniczny
Podstawa aluminiowa z kółkami gumowanymi
Regulowane podłokietniki Góra-Dół, Przód-Tył z miękką nakładką

#fotel #fotele #ergonomia
meblujdom_pl - Fotel ergonomiczny ERGOTECH Unique w wersji aluminiowej właśnie zawita...

źródło: comment_1598365102iMV88JSi3rtIw4Jv0rjFKo.jpg

Pobierz
  • 10
@vmastermac: Dobre, pytanie - szczerze to nie wiem bo tego dystrybutor nie podał, jednak jedno jest pewne - ten aluminiowy wydaje się cięższy. Składałem go ostatnio i swoje waży w porównaniu do innych foteli.

Edit: odpisał mi Unique linkiem do specyfikacji, że ważą po 25 kg obydwie wersje ale jakoś mi się nie wydaje by to było zgodne z rzeczywistością :D 24kg waży realnie Evolve PRO i jest moim zdaniem znacznie
@kolej_ktora_jezdzila_po_psie: Gamingów mamy deczko za mało by robić z nich ranking, strasznie dynamicznie się rozwija ten rynek i nie do końca wszyscy producenci chcą się zgadać co do sprzedaży.

Najbardziej uniwersalny jest Spinelly Unique przy tym wzroście jednak osobiście mega polecam WAU 2, który dostosujesz pod swój wzrost.
@meblujdom_pl czy można prosić o tą instrukcję dotyczącą podłokietników ? Są strasznie luźne i chciałbym to zmienić. Swoją drogą, instrukcja montażu tego krzesła to jakiś żart, będąc producentem wstydziłbym się takie coś przekazać klientowi. Aczkolwiek sama współpraca z Wami jako sklepem wzorowa, więc polecam :)