Wpis z mikrobloga

#bekazprawakow #rasizm

Nie wiem co to jest #theumbrellaacademy, ale dziś był w gorących kolejny wpis o tym jak to #netflix nachalnie promuje lewackie modele związków.

Jedno co mnie zastanawia: przecież zawsze tak bardzo płaczecie, że w tych lewackich mediach pokazywane są w ogromnej większości zwykle tylko związki białych kobiet z czarnymi facetami, często z podkreśleniem, że to nasze kobiety. Podczas gdy w tym poście z serii lewacka indoktrynacja™ dwa pierwsze przykłady to biały koleś i czarna babka xD
SpaghettiSupernova - #bekazprawakow #rasizm 

Nie wiem co to jest #theumbrellaacade...

źródło: comment_1598290553dXoBXdQpXamB0e4UckvB4w.jpg

Pobierz
  • 16
@SpaghettiSupernova: Nie trzeba być rasistą, by nie mieć ochoty ruchać panny po Murzynie. Większość rodzimych siusiaków nie może się równać afrykańskim pytongom. Nikt nie chce latać w luźniej pochwie jak przysłowiowy Żyd po pustym sklepie
@Andsor: Ale po co tutaj wspominasz o mięśniach kegla? Sam sobie w ten sposób zaprzeczasz teraz, bo taka dziewczyna właśnie może uprawiać seks z kimś z supergrubym penisem jednocześnie regularnie ćwicząc kegle i bez problemu może być ciaśniejsza niż przeciętna dziewica.

To płakanie, że jak kobieta będzie uprawiać seks z czarnym, to że niby zrobi się jej garaż z pochwy to nic innego niż rasistowskie zakompleksione płakanie wybitnych wykopowych teoretyków seksu.
@Andsor: No bo piszesz, że jak kobieta uprawia seks z kimś, kto ma dużego penisa, to niby zrobi jej się strasznie luźna pochwa. To Ci tłumaczę, że podstawy anatomii mówią nam, że to tak nie działa. I skoro sam wspomniałeś o mięśniach kegla, to dodałem, że taka kobieta może mieć nawet ciaśniejszą pochwę niż dziewica, jeśli będzie ćwiczyć.

@suluf: Pisałem, że nie wiem co to za film/serial, więc nie wnikam